Reklama
Reklama

Krzysztof Rutkowski zaskoczył wyznaniem ws. swojej fryzury. Miał konkretną inspirację

Małżeństwo Krzysztofa i Mai Rutkowskich w ostatnich tygodniach jest na językach wszystkich fanów. Para raczyła obserwujących wieloma informacjami na temat komunii ich syna oraz swojego ślubu. Chętnie dzielili się w sieci zdjęciami z tych wydarzeń, a dziennikarzom opowiadali o swoim ekskluzywnym żuciu. Niedawno Krzysztof Rutkowski zdradził także, skąd wziął się pomysł na jego oryginalną fryzurę. Fani mogą być zaskoczeni tą inspiracją.

Krzysztof Rutkowski wyprawił huczną imprezę za duże pieniądze

Maj to dla rodziny Rutkowskich szczególny miesiąc. W trakcie jednego weekendu wyprawili dwie huczne uroczystości. Zorganizowali komunię dla syna oraz wzięli kolejny ślub. Para znana jest z tego, że lubi wystawne życie oraz prezenty. Nie inaczej było tym razem. Jeszcze przed imprezami chwalili się tym, jak duże koszty będą wiązały się z ich ślubem oraz jakie prezenty dostanie ich syn. Okazuje się, że organizacja imprezy warta była około 400 tysięcy złotychKrzysztof Junior w prezencie komunijnym dostał dwa samochody. Rutkowscy nie szczędzili więc na wydatkach.

Reklama

Krzysztof Rutkowski z synem w takich samych garniturach

Na zdjęciach z imprez można zobaczyć, jak Krzysztof Rutkowski i jego syn wyglądali w trakcie uroczystości. W tym przypadku naprawdę “jabłko padło niedaleko od jabłoni". Mężczyźni zaprezentowali się w takich samych, niebieskich garniturach. Uwagę fanów zwróciła także fryzura detektywa, która od lat wygląda w taki sam, charakterystyczny sposób. Jak się okazuje, długie włosy postawione są tak sztywno, dzięki dużej ilości lakieru.

“Włosy układam 40 minut. Nie robię tego codziennie, ale jeśli się na nie decyduję, używam do tego sporo lakieru. Potrzebuję około 1/4 butelki. Ubolewam, że tego lakieru, który stosuję, nie można kupić stacjonarnie i dlatego muszę go zamawiać w sieci" - wyznał Rutkowski w rozmowie z portalem ShowNews.pl.

Żmudna praca nad wyglądem włosów przynosi efekty. Fani Rutkowskiego są przyzwyczajeni do charakterystycznej prezencji detektywa, a fryzura jest niemalże jego znakiem rozpoznawalnym. Niedawno Rutkowski w końcu wyjawił, co zainspirowało go do takiego ułożenia włosów.

Syn Rutkowskiego ma ogromny wpływ na ojca

Kolejnym dowodem na to, że Krzysztof Rutkowski bardzo ceni sobie relację z synem, jest ostatnie wyznanie detektywa. Jak się okazuje jego fryzura wiąże się bezpośrednio z zainteresowaniami Juniora.

“Moja fryzura wzięła się od gry Minecraft. Junior jest fanem Minecrafta, przez to, że tata ma kwadratową fryzurę. A ja jestem fanem Juniora, który jest fanem Minecrafta i wszystko się zazębia" - wyznał Rutkowski w programie “Gwiazdy bez maski".

Kto by się spodziewał, że finalny wygląd charakterystycznej dla Krzysztofa Rutkowskiego fryzury, jest zainspirowany popularną grą oraz zazębiającymi się zależnościami między ojcem a synem. Co ciekawe Maja Rutkowski niedawno proponowała zmianę uczesana “na wikinga", ale Krzysztof zdecydowanie obstaje przy swoim.

Zobacz też:

Ślub za pasem. Żona Rutkowskiego nagle podjęła istotną decyzję

Krzysztof Rutkowski wyjawił prawdę o swoim małżeństwie. Podzielił się ważnymi przemyśleniami

Wyszło na jaw, ile dziennie zarabia Krzysztof Rutkowski. Kwota zwala z nóg

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | Maja Plich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy