Reklama
Reklama

Krzysztof Krawczyk: Tak wygląda grób w rocznicę śmierci artysty. Widok zaskakuje

Krzysztof Krawczyk (†75 l.) zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Aż trudno uwierzyć, że od jego śmierci minął już rok. Z odejściem artysty nie może poradzić sobie wdowa Ewa Krawczyk, która jest częstą bywalczynią cmentarza w Grotnikach pod Łodzią. Na najnowszych zdjęciach miejsca spoczynku artysty można dopatrzyć się wzruszającego elementu...

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Tuż przed śmiercią artysta zmagał się z koronawirusem. Pozostawał jednak w stałym kontakcie ze swoimi fanami i pisał na Facebooku, że "czeka go jeszcze jedna walka w życiu". Apelował również o modlitwę.

Niestety po powrocie ze szpitala pojawiły się pewne komplikacje, w wyniku których artysta odszedł z tego świata i pozostawił pogrążoną w rozpaczy żonę Ewę Krawczyk. Wdowa po artyście wciąż nie może się otrząsnąć po odejściu męża.

Reklama

Wdowa pojawiła się na cmentarzu w dniu rocznicy śmierci ukochanego męża. W tym ciężkim dla niej czasie towarzyszyła jej najbliższa rodzina, by następnie udać się na mszę w intencji Krzysztofa Krawczyka.

Ewa Krawczyk regularnie dba o to, by grób jej ukochanego małżonka prezentował się jak najlepiej. Zawsze pamięta również o świeżych kwiatach i wieńcach. Tym razem postanowiła dać również coś od siebie, bardzo osobistego.

Na płycie nagrobka można dostrzec białego misia z napisem "Kocham Cię". Niedawno pojawiła się również druga maskotka - maleńki niedźwiadek z wyznaniem miłości na brzuszku. Trzeba przyznać, że ten widok wzrusza.

Zobacz też:

Marian Lichtman doznał łączności ze zmarłym Krzysztofem Krawczykiem? Ta historia przyprawia o ciarki!

Ewa Krawczyk na grobie męża wykonuje znaczący gest: "do tej pory jestem w nim zakochana"

Wojna w Ukrainie. Przewodnicząca PE: Ukraina wygra tę wojnę, a my jej w tym pomożemy

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy