Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Krawczyk drżał o syna! Teraz odetchnął z ulgą!

Krzysztof Krawczyk (72 l.) ostatnio zamartwiał się o swojego syna, z którym do tej pory miał dość napięte relacje. Teraz okazuje się, że gwiazdorowi spadł kamień z serca!

Wiele wskazuje na to, że gwiazdor może w końcu odetchnąć z ulgą . Bo chociaż kontakty Krzysztofa Krawczyka z jedynym synem Krzysztofem juniorem (44 l.) bywały napięte, to jak każdy ojciec jest zatroskany o los swego dziecka.

Reklama

Ponad rok temu panowie nagrali wspólną płytę - miała pomóc juniorowi, który chce iść w ślady taty, w osiągnięciu sukcesu i odnalezieniu swego miejsca. Niestety, do dziś nie została wydana. Jednak w życiu syna gwiazdora nie brak radosnych chwil. 

"Junior poznał kobietę, a ich uczucie rozwija się każdego dnia" - czytamy w "Na żywo" relację znajomego rodziny. - "Jest bardzo sympatyczna, z całego serca życzę im szczęścia" - dodaje Krzysztof Cwynar, pod którego skrzydłami w łódzkim Zespole Integracji syn gwiazdora zdobywa muzyczne doświadczenie i daje już minikoncerty z piosenkami Elvisa Presleya i Michaela Jacksona.

Wie, że tata też jest z niego dumny, jak każdy rodzic cieszący się, że dziecko spełnia swoje marzenia. Krzysztof junior na co dzień pracuje w jednej z modnych ostatnio papugarni. Sprawdza się świetnie w roli opiekuna nastoletniego dziecka, którego mamą jest jego partnerka.

Ona wie o ukochanym wszystko. To, że jest już tatą 13-letniego Bartka ze związku, który nie przetrwał próby czasu, i to, że płaci na chłopca alimenty. Przyznał jej również, że cierpi na padaczkę po feralnym wypadku samochodowym w lipcu 1988 r., gdy jego ojciec zasnął za kierownicą. 

"Wypadek wywrócił moje życie. W sensie zdrowotnym, bo do dzisiaj odczuwam jego skutki, ale wzbogacił w sensie mentalnym, umocnił moją wiarę. Jak to mówią, cierpienie uszlachetnia" - stwierdził niedawno Krzysztof Krawczyk, senior.

Zdarzenie to miało też duży wpływ na los jego syna, który przez chorobę długo nie mógł znaleźć swego miejsca w życiu. Ale odmieniły go muzyka i miłość. 

"Tak szczęśliwy i zakochany nie był chyba nigdy" - twierdzi przyjaciel rodziny. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje