Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski zdradza, jaka będzie tegoroczna zima! Słowa szokują

Krzysztof Jackowski (57 l.) od lat dzieli się z Polakami swoimi przepowiedniami, które bardzo często się sprawdzają. Teraz jasnowidz z Człuchowa na prośbę internautów opowiedział, jaka będzie tegoroczna zima. Zobaczcie, co nas czeka!

Krzysztof Jackowski ma niewątpliwie nadprzyrodzony talent do przewidywania przyszłości. Jasnowidz z Człuchowa pomógł odnaleźć ciało zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka, a także przewidział wynik wyborów prezydenckich. 

Okazuje się, że Krzysztof ma również zdolności związane z przewidywaniem pogody. Prognozy wróżbity dotyczące wiosny i lata po raz kolejny się sprawdziły. Zapytany o to, jaka będzie tegoroczna zima, postanowił uchylić rąbka tajemnicy. 

"Ta zima będzie inna niż wszystkie, ale nie z powodu pogody. Ciepła, Bogu dziękować, że ciepła akurat w tym roku. Tylko nie piszcie potem, że Jackowski powiedział, że to będzie lato. 

Reklama

Jak na zimę, to będzie ciepła zima. Grudzień kojarzy mi się w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło, to oznacza +5, +6, +2 stopnie. Inna zima jak wszystkie" - wyjaśnił w nagraniu na YouTube. 

Jasnowidz pozostawił w internautach nutkę niepokoju i tajemniczości. Wciąż nie wiadomo, co Jackowski miał na myśli, mówiąc, że tegoroczna zima będzie inna niż wszystkie dotąd. 

A wy chcielibyście, żeby zima była taka, jaką prognozuje wróżbita?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje