Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski wie, co nadejdzie latem! Najnowsza wizja nie pozostawia żadnych złudzeń!

Krzysztof Jackowski (58 l.) od wielu lat przepowiada Polakom przyszłość. Jasnowidz wielokrotnie wypowiadał się już na temat aktualnie palących tematów w kraju i na świecie. Nie zapomina jednak o informacjach, które mogą pomóc rodakom na co dzień. Tym razem po raz kolejny odniósł się do tego, jaka pogoda czeka nas latem. Pakujcie walizki, będzie się działo!

Krzysztof Jackowski z całą pewnością jest najpopularniejszych jasnowidzem w Polsce. Profeta zabłysnął też poza granicami naszego kraju. W 2003 roku wziął bowiem udział w organizowanym przez japońską telewizję TV Asahi konkursie jasnowidzów i wygrał go!

Wróżbita znany był również ze współpracy z organami ścigania. Jackowski współpracował bowiem z polską policją, której pomagał odnaleźć zaginionych ludzi. Sam jasnowidz twierdzi, że poszukiwanie osób jest jego specjalnością.

Reklama

Teraz aktywność jasnowidza przeniosła się przede wszystkim do internetu. Jackowski pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami i na bieżąco dzieli się z nimi najnowszymi wizjami. Nie da się ukryć, że jego przewidywania zazwyczaj malują się w czarnych barwach.

Jackowski twierdzi, że nadciąga gigantyczny kryzys...

Niedawno, z okazji swoich urodzin, postanowił ostrzec swoich obserwatorów przed kolejnym konfliktem. Profeta wyjawił m.in., że Chiny "robią się coraz bardziej aktywne" wobec "zbuntowanej wyspy". W swoich dywagacjach poszedł o krok dalej i wyjawił, że niedługo wiele państw przestanie czuć jedność...

Wiadomo, czego możemy spodziewać się latem!

Okazuje się jednak, że Krzysztof Jackowski ma również dla nas pozytywne wieści. Dotyczą one tego, na czym Polakom szczególnie zależy w nadchodzącym okresie. Mowa o pogodzie na nadchodzące lato. Wróżbita stwierdził, że czerwiec będzie niezwykle ładny!

Trzeba przyznać, że patrząc na prognozy pogody, meteorolodzy nie są już dla nas tacy łaskawi. Pozostaje mieć jednak nadzieję, że to wizja Jackowskiego się sprawdzi i będziemy mogli już pakować walizki na czerwcowe urlopowanie.

Zobacz również:

Księżna Kate i książę William nie pojawili się na urodzinach córki Sussexów. Mieli inne plany...

Bronisław Komorowski świętuje 70. urodziny! Zaskakujące, jak dzisiaj żyje były prezydent...

Zenon Martyniuk: Wiadomo, ile zarabia "król disco polo". Tyle bierze za jeden koncert...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też może

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama