Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie, kiedy skończy się wojna! Padła konkretna data!

Krzysztof Jackowski (58 l.) od wielu lat raczy Polaków swoimi wizjami przyszłości. Tym razem profeta wyjawił swoim obserwatorom, jak dalej potoczy się wojna w Ukrainie. Wróżbita podał również datę zakończenia rosyjskiej inwazji. Jak to się wszystko skończy?

Krzysztof Jackowski od wielu lat obecny jest w mediach. W przeszłości dał się poznać jako jasnowidz współpracujący z organami ścigania. Profeta pomagał bowiem służbom w odnajdywaniu zaginionych ludzi.

Teraz jasnowidz z Człuchowa skupia się głównie na swojej działalności w Internecie. Jackowski założył bowiem kanał na YouTube, by pozostać w stałym kontakcie ze swoimi słuchaczami. Krzysztof nie unika żadnych tematów.

Wizje profety nie zawsze się spełniają...

Tuż przed świętami opowiadał m.in. jaka pogoda czeka nas na Wielkanoc. Mimo że przekonywał, że wiosna będzie ciepła, to chyba na wypełnienie tej przepowiedni musimy jeszcze trochę poczekać... Nie da się jednak ukryć, że była to miła odmiana, bowiem zazwyczaj jego wizje pełne są katastrofizmu.

Reklama

Jackowski żywo reaguje również na to, co dzieje się wokół nas. Gdy na świecie szalał koronawirus - jego wizje koncentrowały się właśnie wokół pandemii. Tym razem chętnie rozprawia o wojnie w Ukrainie.

Wróżbita kilkukrotnie wieszczył już kryzys ekonomiczny. Jackowski ostrzegał, że będzie on związany z problemami energetycznymi. Nie miał również dobrych wieści dot. wojny w Ukrainie. Twierdził bowiem, że konflikt ten jeszcze długo potrwa.

Jackowski podaje datę zakończenia wojny w Ukrainie

Teraz okazuje się, że nastąpił pewien przełom w tej materii. W najnowszej wizji jasnowidz zobaczył bowiem, kiedy możemy spodziewać się wielkiego przełomu i zakończenia rosyjskiej inwazji na naszego wschodniego sąsiada. To się stanie w lipcu.

Jackowski nie ukrywa jednak, że to nie oznacza dla nas końca problemów. Wciąż na horyzoncie dostrzega ogromny kryzys. Profeta twierdzi również, że pojawią się pewne problemy z ochroną zdrowia i jej wydolnością.

Kilka dni temu Jackowski ponownie wspomniał również o mapie grozy. Wróżbita polecił swojej córce, by "brała nogi za pas i kierowała się na Rumunię i Bułgarię". Profeta w swojej przepowiedni zobaczył po raz kolejny masową ucieczkę Polaków. Połączył ją straszeniem Putina o użyciu broni masowej zagłady.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski rozszerzył "mapę grozy"! Córce już kazał uciekać z Polski! Putin czeka na jedno!

Jackowski przerażony nową wizją! Zapanuje wielki chaos, skażenie i eksplozje

Krzysztof Jackowski straszy w najnowszej wizji! Będziemy w panice uciekać z domów!

Wołodymyr Zełenski: Wyzwolenie Ukrainy to kwestia czasu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama