Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski straszy wizją o wojnie: "Preludium właśnie się zaczyna"! Wstrząsające wieści!

Krzysztof Jackowski (58 l.) coraz częściej ostatnio nie ma dobrych wiadomości dla swoich fanów. Jasnowidz żywo reaguje na sytuacje społeczno-polityczne i to, co przeczuwa, nie napawa go optymizmem. Kilkukrotnie wspomniał nawet, że sam jest przerażony swoimi wizjami. Nie miał również pozytywnych wieści odnośnie konfliktu na Ukrainie. Będzie jeszcze gorzej…

Krzysztof Jackowski jest bezsprzecznie jednym z najpopularniejszych wróżbitów w Polsce. Jasnowidz od wielu lat obecny jest w show-biznesie i za pośrednictwem różnych kanałów dzieli się z rodakami swoimi mrożącymi krew w żyłach wizjami.

Profeta współpracował również z organami ścigania, próbując pomóc funkcjonariuszom w odnalezieniu zagubionych osób, czy ciał. Od jakiegoś czasu jasnowidz ma kanał na YouTube i to właśnie za jego pośrednictwem mówi swoim fanom, co wydarzy się w najbliższym czasie.

Reklama

2022 roku nie przedstawia się najlepiej. Jackowski wielokrotnie w swoich wizjach potwierdzał, że ten rok będzie wyjątkowy i to nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Krzysztof przyznał się, że to, co przeczuwa, wypiera nawet jego logika.

Widmo wojny przeraża Jackowskiego

Cała uwaga Krzysztofa, podobnie jak i całej Europy skupiona jest wokół wydarzeń na Ukrainie i widma wojny z Rosją. Na początku Jackowski przewidywał, że w ataku Rosji na Ukrainę jest ukryte drugie dno.

Jackowski twierdził również, że Putin tak naprawdę nie chce angażować się w konflikt militarny, a retoryka jest jego głównym polem działania. Wyjawił, że prezydenta Rosji to właśnie takie przyciskanie "bardziej rajcuje niż stworzenie konfliktu".

Wszystko wskazuje jednak na to, że za wschodnią granicą robi się coraz goręcej. Dużo bardziej niepokojące stały się również wizje Jackowskiego, który w rozmowie z "Super Expressem" wyjawił właśnie, że preludium do wojny właśnie się rozpoczęło.

Co planuje Putin?

Mimo wszystko Jackowski utrzymuje, że Putin nie posunie się do "skrajnych ruchów militarnych".

Wróżbita nie ukrywa jednak, że nie wyklucza, że w dłuższej perspektywie może dojść do wojny, która może rozszerzyć się poza Ukrainę. Profeta przypomniał również swoją wizję sprzed lat, w której przepowiedział, że "krótka przed bardzo dużą wojną na świecie, ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać".

Trudno nie dostrzec tutaj analogii do pandemii. Krzysztof twierdzi jednak, że na razie to Rosja stara się wywrzeć wrażenie na całym świecie, że to nie żarty. Wróżbita zakończył jednak, mówiąc, że ma nadzieję, że to nie jest ten moment, w którym "nastąpi ta poważna eskalacja".

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski ujawnia plany Putina! Wizja profety przeraża!

Krzysztof Jackowski miał ważną wizję. Dotyczy nas wszystkich

Koronawirus: raport dnia. Najnowsze informacje o COVID-19

Mniejsze zainteresowanie szczepieniami. Pacjenci odwołują wizyty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy