Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski przeraża w przepowiedni na 2022 rok! To się zacznie w lutym!

Krzysztof Jackowski (58 l.) po raz kolejny przeraża w swojej najnowszej wizji. Tym razem jasnowidz z Człuchowa zobaczył 2022 rok. Wróżbita przekonuje, że już za parę miesięcy "rząd odda władzę i podda się do dymisji".

Krzysztof Jackowski zazwyczaj nie ma dobrych wieści dla swoich fanów. Jego wizje nie należą bowiem do optymistycznych. Wróżbita jest jednak jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w kraju. Mężczyzna aktywnie prowadzi swój kanał na YouTube, dzięki któremu może być na bieżąco ze swoimi fanami.

Nie da się ukryć, że wizje Jackowskiego zwiastują nadchodzące kłopoty. Nie są też ukierunkowane tematycznie - Krzysztof opowiada czasem, jaka będzie np. pogoda na święta. Dużo uwagi poświęca jednak polityce.

Reklama

Niepokojące, co czeka nas w 2022 roku!

Tym razem jasnowidz opowiedział o tym, czego możemy spodziewać się w 2022 roku. Krzysztof pesymistycznie stwierdził, że tak jak w poprzednich latach, nowy rok przynosił mu nowe nadzieje, tak w tym roku - nie ma żadnych. Uważa również, że szykuje się wielkie przewrót.

"Pierwsza rzecz, jaka na 2022 rok mi się kojarzy, to kojarzy mi się, dosłownie, albo to będzie symboliczne, albo dosłowne, wykluczenie Polski, tu nie wiem, czy z Unii Europejskiej, czy zawieszenie Polski w Unii Europejskiej" - zaczął na swoim kanale.

Jasnowidz przyznał również, że w lutym stanie się "coś bardzo istotnego". Ma to związek z zarazą. Krzysztof daje nadzieję, że pojawi się wówczas medykament, który da nadzieję na zakończenie pandemii.

Jackowski wyznał także, że w 2022 roku rząd odda władzę. To działanie nazwał "zrzuceniem władzy przez PiS".

"Rząd się zwyczajnie rozwiąże i stanie się chaos. Ciężko powiedzieć, dlaczego tak się ma stać. Powiem niepokojącą rzecz. Nigdy tego nie miałem, ale jak się skupiam na temat przyszłości Polski, ona mi się jakaś opustoszała kojarzy. Pusta. Dosłownie pusta" - dodał niepokojąco.

Trzeba przyznać, że w wizjach Jackowskiego rok 2022 nie jawi się najlepiej. A wy jakie macie przeczucia?

Zobacz też:

Jasnowidz z Człuchowa miał wizję! Chodzi o święta i sylwestra

Sylwester Szczęścia w Polsacie: Znamy kolejnych prowadzących! Kto oprócz Ibisza i Gilon?

Ben Affleck sugeruje, że pił z powodu Jennifer Garner. Fani są wściekli!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy