Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Ibisz przeżywa trudne chwile! Po śmierci ojca rozstał się z partnerką!

Po siedmiu latach związku ukochana Krzysztofa Ibisza (54 l.), Patrycja, wyprowadziła się z jego apartamentu, a on znów jest samotny. Co zniszczyło ich uczucie?

Zawodowo wiedzie mu się świetnie, ale o swoim życiu prywatnym już tego powiedzieć nie może. Krzysztof Ibisz ma za sobą dwa rozwody i kilka nieudanych związków. Jednak gdy na jego drodze pojawiła się Patrycja (37 l.), wierzył, że tym razem będzie inaczej.

Reklama

Piękna, inteligentna i przebojowa menadżer luksusowego domu handlowego od razu zawróciła mu w głowie. Zaimponowała Krzysztofowi tym, że nie zależy jej na popularności. Pod wpływem partnerki prezenter przestał dzielić się szczegółami swojego życia z mediami.

Był szczęśliwy, zakochany - i to mu wystarczyło. Jednak, jak udało nam się dowiedzieć, niedawno Patrycja wyprowadziła się od Krzysztofa. Powód? Nie chciała już dłużej czekać na oświadczyny. Choć wcześniej była zajęta karierą i nie zależało jej na ślubie, to po siedmiu latach związku zapragnęła stabilizacji.

Natomiast Krzysztof, który już dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu i spełnia się jako tata dwóch synów - Maksymiliana (19 l.) i Vincenta (12 l.) - nie czuł potrzeby zalegalizowania ich związku. Prezenter w 1998 r. poślubił Annę Zejdler-Ibisz.

Choć po 6 latach rozstali się w przyjaźni, Krzysztofa bolało to, że podobnie jak on sam, Maks będzie wychowywał się w rozbitej rodzinie. Dlatego zawsze starał się być na każde wezwanie syna. Także wtedy, gdy spotkał Annę Nowak, swoją młodzieńczą miłość. W 2005 r. wzięli ślub i wkrótce zostali rodzicami Vincenta. Jednak już cztery lata później Krzysztof wniósł o rozwód.

***
Czytaj więcej na następnej stronie: 

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje