Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Ibisz może liczyć w trudnych chwilach na byłą żonę! Pokazał wzruszające zdjęcie!

Krzysztof Ibisz (54 l.) obecnie przeżywa nieciekawy czas. Pod koniec lutego media obiegła smutna informacja o śmierci ojca prezentera. Okazuje się, że gwiazdor może jednak liczyć na pomoc byłej żony i nie jest w nieszczęściu osamotniony.

14 lutego 2019 roku zmarł Władysław Ibisz. Od tego momentu cała rodzina jest pogrążona w głębokim smutku, w tym oczywiście jego syn - Krzysztof.

Reklama

Gwiazdor był bardzo związany z tatą i nic dziwnego, że teraz w jego życiu nastał trudny okres.

Razem z bliskimi starają się wzajemnie wspierać a do tego, jak się okazało, może liczyć także na Anne Nowak-Ibisz (52 l.) i ich syna, Vincenta. Ibisz właśnie pochwalił się zdjęciem, na którym pozuje z byłą żoną i synem.

"Miło być zaproszonym na sobotni obiad przez Annę Nowak-Ibisz . Odpoczynek po koszmarze ostatnich dni" - napisał niezwykle szczerze Krzysztof.

W komentarzach pod wpisem rozgorzała dyskusja na temat niezwykłej przyjaźni Ani i Krzysztofa.

"Tego się nie zdarza że po rozstaniu można być przyjaciółmi. Przesyłam wyrazy współczucia. Znam to jak odchodzi bardzo bliska osoba. Każdy zna", "Jesteście dowodem na to, że po rozwodzie można się szanować. Brawo" - pisali komentujący, przy okazji składania kondolencji.

Trzeba przyznać, że faktycznie taka postawa jest godna pochwały. Taka była żona do skarb! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Anna Nowak-Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama