Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wystawia nerwy żony na próbę?

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (34 l.) wreszcie zainteresował się swoją prawie dwuletnią nieślubną córką. Skąd ta zmiana?

Gdy śmierć zagląda w oczy, człowiek na wiele rzeczy patrzy inaczej. Być może stąd ta zmiana w bokserze! Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, który miesiąc temu cudem wyszedł bez szwanku z kraksy samochodowej, postanowił naprawić relacje z Magdaleną Radomską, jego byłą kochanką i matką nieślubnej córki Zuzi.

"Krzysiek znów jest obecny w naszym życiu" - wyznaje w rozmowie z "Twoim Imperium" Magdalena Radomska.  "Zuzia za nim przepada. Nie może się doczekać jego przyjazdu, wciąż tylko powtarza: 'tata, tata'. A kiedy tata wychodzi, jest ryk. Od razu złapali ze sobą kontakt, Zuzia znała go przecież ze zdjęć".

Reklama

Jak dowiedział się tygodnik, spotkania ekskochanków są podobno solą w oku żony boksera - Małgorzaty Babilońskiej, która jest o męża bardzo zazdrosna. Temu nie trudno się dziwić, w końcu jej małżonek znany jest ze słabości do kobiet.

Babilońska, przez wzgląd na ich dorastającego syna Cezarego, nie raz już musiała przymykać oko na romanse Diabla. Czy wciąż będzie to robić?

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Diablo Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy