Reklama
Reklama

Krzysztof Daukszewicz po ciuchu wycofany ze "Szkła kontaktowego"? Jego miejsce zajął ktoś inny

Czy transfobiczny dowcip Krzysztofa Daukszewicza kosztował go posadę w "Szkle kontaktowym"? Póki co na jego miejscu pojawia się inny kabareciarz.

Mariusz Kałamaga zastąpił Daukszewicza?

Mariusz Kałamaga to znany artysta sceniczny, były lider kabaretu Łowcy.B. Pposiada również doświadczenie telewizyjne, zdobyte podczas prowadzenia programów "Stand up. Zabij mnie śmiechem" i "Śpiewajmy razem. All Together Now" na antenie Polsatu oraz "Fort Boyard" w Viaplay.

1 czerwca Kałamaga wystąpił w roli eksperta i komentatora w "Szkle kontaktowym", prowadzonym przez Tomasza Sianeckiego. Pozytywny odbiór jego występu wskazuje na to, że może zagrzać tam miejsce na dłużej.

Reklama

Głośna afera w programie TVN

Sprawa jest o tyle ciekawa, że Kałamaga może zająć wakat po Krzysztofie Daukszewiczu, który od połowy maja nie pojawia się już w programie. Wszystko w wyniku bardzo nietrafionego komentarza, który skierował pod adresem innego dziennikarza "Szkła" - Piotra Jaconia.

Jednak decyzja o zupełnym zakończeniu współpracy z Daukszewiczem nie została podobno jeszcze podjęta. Zgodnie z wyjaśnieniami Sianeckiego, obie strony zdecydowały o tym, że przyda im się odrobina odpoczynku. Decyzja o wprowadzeniu Mariusza Kałamagi do programu została podjęta już w kwietniu.

Daukszewicz nie pojawił się w programie po kontrowersyjnym komentarzu, który wygłosił 15 maja, zwracając się do dziennikarza stacji Piotra Jaconia. Zarówno Daukszewicz, Sianecki, jak i stacja TVN24 przeprosili za ten incydent, podkreślając, że przeprosiny kierowane są do wszystkich widzów, a w szczególności do społeczności LGBT+.

"Szkło kontaktowe" gościło już wielu

Wśród komentatorów, gości i współprowadzących "Szkło kontaktowe" do tej pory mieli okazję się sprawdzić między innymi: Wojciech Zimiński, Katarzyna Kasia, Katarzyna Kwiatkowska, Artur Andrus, Michał Kempa, Wojciech Fiedorczuk, Robert Górski, Marek Przybylik, Szymon Jachimek, Tomasz Jachimek, Grzegorz Markowski, Henryk Sawka i Jerzy Iwaszkiewicz.

Zobacz też:

Alarm pożarowy w TVN! Natychmiast przerwano program

Poruszające słowa Tomasza Sianeckiego. Pożegnał się na wizji z tatą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Kałamaga | Krzysztof Daukszewicz | Szkło kontaktowe
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy