Reklama
Reklama

Krzan pozwoliła sobie na niewybredny komentarz pod adresem Norbiego! Prezenter zareagował natychmiast!

Izabella Krzan i Norbi współprowadzą razem show TVP „Koło fortuny”. Para wydaje się być bardzo zgrana i dotąd uważano, że ma wobec siebie przyjacielskie zamiary. Ostatnio modelka pozwoliła sobie jednak na zaskakujący komentarz, którym uderzyła w życie prywatne gwiazdora TVP. Piosenkarz zareagował natychmiast!

Izabella Krzan i Norbi w "Kole Fortuny"

Izabella Krzan i Norbi często pokazują się razem przed kamerą jako gospodarze programu TVP "Koło fortuny". Wcześniej modelce towarzyszył piosenkarz Rafał Brzozowski, który zrezygnował z posady i przeszedł do "Jaka to melodia?". Norbi szybko zadomowił się przed kamerą, co jak sam podkreśla nie jest dla niego naturalne, bo trzeba pamiętać, że to wykonawca estradowy. Widzowie i uczestnicy polubili jednak jego pozytywne podejście do życia, zabawne żarty i miłe usposobienie.

Reklama

Według wszelkich dotychczasowych informacji, Izabella Krzan polubiła się z kolegą i wraz z upływem czasu przywykła do współpracy z nim. Między partnerami z planu zaczęła rodzić się przyjaźń, która przełożyła się na antenowe wejścia. Teraz obydwoje swawolą sobie w "Kole fortuny", a ich potyczki niekiedy dotyczą prywaty.

Izabella Krzan zadrwiła z Norbiego?

W ostatnim odcinku programu w studiu gościła uczestniczka Paulina, która zajmuje się organizacją przyjęć. Podczas jednej z rund prowadzący mogli bardziej wnikliwie pochylić się nad pracą kobiety i wypytać ją o szczegóły. Izabella Krzan postanowiła więc dowiedzieć, że czy razem ze znanym kolegą załapią się na jakąś imprezę, czym rozbawiła uczestniczkę. Paulina stwierdziła bowiem, że Norbiemu kolejnego wesela chyba wyprawiać nie będzie, bo jest zajęty, ale chętnie posłuży pomocą Izie.

"Tobie już to może nie grozi, ale Izuni możemy wyprawić weselisko" - zwróciła się do Norbiego uczestniczka.

"Ale Norbi już trzy miał, to może czwarte niedługo" - dorzuciła ironicznie Krzan.

"Nie no, Marzenko, pozdrawiam cię oczywiście serdecznie" - powiedziała na koniec.

Warto zauważyć, że Norbi, który śpiewa, że "kobiety są gorące", ma już za sobą trzy śluby. Ostatnia ceremonia odbyła się w 2016 roku. To właśnie wtedy związał się z Marzeną Chełmińską i choć ślubowali sobie miłość do grobowej deski, to czas zweryfikował siłę ich miłości i związek nie przetrwał.

Izabella Krzan bez strachu wspomniała o ostatniej ukochanej muzyka. Norbi szybko zareagował te słowa i chwycił Izabellę Krzan za rękę, pokazując, że nie chce, by kontynuowała ten temat przed kamerą. Na koniec modelka pozdrowiła Marzenę, żeby jej faux pass przeszło bez echa.

Zobacz też:

Wielka wpadka w "DDTVN". Ostrowska zmiotła z planszy Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę

Wpadka w "Panoramie"? To wiedza ze szkoły podstawowej!

Marcin Prokop zaliczył niezłą wpadkę w programie na żywo. Nie wiedział o włączonym mikrofonie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Norbi | Izabella Krzan | Koło fortuny
Reklama
Reklama
Reklama