Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krysztof Gojdź kupił apartament na Florydzie

Krzysztof Gojdź (45 l.) kupił przestronne mieszkanie w ekskluzywnym apartamentowcu w Miami na Florydzie.

Tuż po zakończeniu programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" lekarz-celebryta wyjechał na urlop do Miami. Okazuje się, że nie tylko lubi wypoczywać na South Beach, ale również zaczął inwestować tam w nieruchomości.  

Reklama

"One Ocean - ultraluksusowy apartamentowiec w najbardziej ekskluzywnej części Miami Beach. Przy zakupie apartamentu zaufał nam nasz wyjątkowy klient dr Krzysztof Gojdź!" - czytamy na portalu społecznościowym firmy zajmującej się sprzedażą ekskluzywnych mieszkań na Florydzie. 

W ponad 200-metrowym apartamencie Krzysztofa Gojdzia znajdują się trzy sypialnie, przestronny salon z częścią jadalną, dwie łazienki oraz taras z widokiem na ocean. Ale to nie wszystko.

Mieszkańcy apartamentowca mają do dyspozycji basen, nowoczesną siłownię z możliwością zajęć z trenerem personalnym, prywatne lekcje jogi, jacuzzi, całodobową usługę konsjerża oraz członkostwo w prywatnym klubie na plaży. 

Co ciekawe, apartament, którego zdjęcia możecie obejrzeć poniżej, nie jest jedynym należącym do Krzysztofa Gojdzia w Miami. Pierwsze mieszkanie w tamtym rejonie świata lekarz kupił kilka lat temu.

***

Zobacz więcej materiałów:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje