Krystyna Mazurówna specjalnie z Paryża – o przyjaźni i dalszej karierze
Nieczęsto można spotkać w śniadaniowym programie "halo tu Polsat" tak ekscentrycznego gościa, jak znakomita tancerka i choreografka - Krystyna Mazurówna. Szalona artystka na co dzień mieszka w Paryżu, ale kupienie lotniczego biletu i znalezienie się nagle w innym miejscu na świecie, to dla niej norma. Dzisiaj powodem odwiedzin w studiu była jej równie kolorowa przyjaciółka ze Szwecji, projektantka Mariola Turbiarz.
"To była przyjaźń od pierwszego spotkania! Mariola ciągle zaprasza mnie na pokazy w roli modelki, ubiera mnie dziwnie, a ja w to wchodzę" - opowiadała żartobliwie pani Krystyna.
"Znamy się dopiero 10 lat, ale podziwiam Marioli temperament, wyobraźnię i pasję" - dodała.
"Krystyna przewartościowała moje życie, przez jej opowieści, o tym, że sama zmieniła swoje po pięćdziesiątce, ja uwierzyłam w siebie. Jest moją inspiracją" - dopowiadała Mariola Turbiarz.
"Ja jeszcze zmienię swoje życie, mając sto lat, zobaczysz!" – droczyła się tancerka.
Krystyna Mazurówna chce... zaopiekować się mężem przyjaciółki
Na pytanie prowadzących program, skąd ma tyle energii, odparła: "Skąd? Bo ja ciągle jeszcze wierzę, że zrobię karierę" - przyznała z ironią.
W przyjaźni na odległość nie widzi problemu, bowiem podróżowanie to jej specjalność.
"Bardzo często się spotykamy w Szwecji, albo u Krystyny w Paryżu. Nie mamy z tym problemu" - oznajmiła przyjaciółka gwiazdy.
Ufają sobie na tyle, że ustaliły już, kto się zajmie mężem projektantki, kiedy ta… umrze.
"Oczywiście Krystyna natychmiast zgłosiła chęć zaopiekowania się moim mężem Adasiem, który jest fryzjerem" - śmiała się pani Mariola.
"No pewnie! Chętnie się nim zaopiekuję i przynajmniej będę zawsze mieć zrobione włosy" wtórowała jej Krystyna Mazurówna.
Na koniec rozmowy w studiu przyjaciółki zaprosiły na warszawski festiwal mody WFS, który odbędzie się 20 marca. Zobacz też:
Krystyna Mazurówna marzy o wielkiej miłości
Krystyna Mazurówna chciała zostać żoną Ryszarda Rembiszewskiego. Do dziś się przyjaźnią
Krystyna Mazurówna uciekła z Polski i nawet nie myśli o powrocie. Niespodziewanie wyznała








