Reklama

Reklama

Reklama

Krupińska odsłania kulisy pracy w TVN: "To ja jestem bardziej przypałowa"

Paulina Krupińska (34 l.) zaistniała w mediach jako Miss Polonia 2013. Zwycięstwo w konkursie piękności utorowało jej drogę do kariery w telewizji. Dziś Paulina ujawnia kulisy stacji TVN oraz opowiada o tym, za co kocha pracę w telewizji "na żywo".

Krupińska odsłania kulisy pracy w TVN: "To ja jestem bardziej przypałowa"

Paulina Krupińska występuje w programie "Dzień dobry TVN" od marca 2020 ."Śniadaniówkę" z powodzeniem prowadzi w duecie z Damianem Michałowskim. Prowadząca ostatnio zdradziła, że w pracy "na żywo" najbardziej lubi spontaniczność oraz fakt, że nie musi już później oglądać programu ze swoim udziałem. Jak przyznała:

"Nie znoszę się oglądać w telewizji i nigdy nie lubiłam oglądać programów, w których występuje. A tutaj nagrało się i tyle, ja o tym zapominam" - opowiadała dziennikarce "Dzień dobry TVN".

Reklama

Zapytana o współpracę z Damianem Michałowskim, odpowiedziała ze śmiechem, że jest świadoma swoich "potknięć" w telewizji i to jej zdarzają się one częściej:

"To ja jestem tą bardziej przypałową osobą w tym naszym duecie. Chyba robię więcej wpadek językowych. Jestem emocjonalna, spontaniczna. Lepsza jest prawda, niż dłuższe zastanawianie się nad tym, jak złożysz to zdanie, by było turbo mądre".

Krupińska otrzymała tytuł Miss Polski w 2013 roku. Później, w wyniku nieporozumień organizacyjnych, Paulina nadal utrzymywała koronę przez dwa lata, dopóki nie odbyły się kolejne wybory w 2016 roku. Wówczas zwyciężyła Izabella Krzan. Zdobyty tytuł okazał się przepustką do kariery w telewizji dla obu pań.

W 2013 roku Paulina została prowadzącą "Pytania na Śniadanie", a rok później debiutowała na antenie TVN Style w programie "Klinika urody". Dopiero w 2020 na dobre zadomowiła się w porannym programie tej samej stacji.

Prywatnie Paulina jest żoną muzyka Sebastiana Karpiel-Bułeckiego oraz mamą dwójki dzieci: Antoniny i Jędrzeja.


Zobacz też:

Polski marynarz porwany przez piratów w Zatoce Gwinejskiej. MSZ powołał sztab kryzysowy

Ben Affleck sugeruje, że pił z powodu Jennifer Garner. Fani są wściekli

Ewa Szabatin z wizytą w TVP. W końcu założyła maseczkę!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama