Reklama

Reklama

Reklama

Krupińska i Bułecka będą mieć liczną rodzinę?

Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.) nie poprzestaną na dwójce dzieci?

Modelka i wokalista niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Oboje są już mamą i tatą dwuletniej Antoniny, ale zgodnie twierdzili, że to nie koniec ich rodzicielskich planów.

- Sebastian i ja podkreślaliśmy, że nie powiedzieliśmy ostatniego słowa w kwestiach rodzicielstwa. Tak naprawdę chciałam, żeby Tosia miała brata, albo siostrę. Życie jedynaka wydaje mi się takie bardziej smutne. Jak rodzice odchodzą, to zostaje ci najbliższa rodzina, to jest rodzeństwo brat albo siostra - mówiła Paulina Krupińska w jednym z ostatnich wywiadów.

Reklama

Jej marzenie o rodzeństwie dla córki więc się spełniło i niemal w przeddzień Dnia Matki, co zapewne dla modelki jest pięknym prezentem z tej okazji.

Informację o narodzinach dziecka przekazał menedżer zespołu Zakopower, który zdradził ją trochę przypadkowo, kiedy był pytany przez dziennikarzy, czy zespół pojawi się na festiwalu w Opolu, gdy wokół imprezy pojawiło się tyle niejasności i konfliktów. Menedżer stwierdził, że zespół nie myślał o Opolu, gdyż zajmował się porodem żony lidera zespołu!

Na razie Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nie potwierdzili narodzin dziecka. Jednocześnie wielokrotnie podkreślali, że życie prywatne jest dla nich zbyt ważne, żeby dzielić się nim publiczinie. Wypada jednak mieć nadzieję, że wkrótce oboje zamieszczą w internecie jakieś zdjęcie, które będzie wyrazem ich wielkiej radości z narodzin drugiej pociechy.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Sebastian Karpiel-Bułecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy