Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paulina Krupińska urodziła!

Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) znów zostali rodzicami! Na świecie jest już drugie dziecko pary.

Krupińska i Karpiel-Bułecka są już rodzicami dwuletniej Tosi, ale nigdy nie ukrywali, że chcieliby mieć kolejne dziecko. Opowiadała o tym sama modelka w audycji Marzeny Rogalskiej.

Reklama

"Sebastian i ja podkreślaliśmy zawsze, że nie powiedzieliśmy ostatniego słowa w kwestiach rodzicielstwa. Tak naprawdę chciałam, żeby Tosia miała brata albo siostrę. Życie jedynaka wydaje mi się takie bardziej smutne. Jak rodzice odchodzą, to zostaje ci najbliższa rodzina, to jest rodzeństwo brat albo siostra" - mówiła.

Na jaw wyszło, że modelka jest w drugiej ciąży. Media plotkowały, że tym razem zakochani powitają na świecie synka, ale żadne z nich nie odniosło się do tych spekulacji. Nieznana była także konkretna data porodu.

Teraz okazuje się, że ten wyczekiwany przez Paulinę i Sebastiana dzień nadszedł i na świecie już jest drugie dziecko pary! Na razie nie ma potwierdzonych informacji o płci i imieniu pociechy.

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje