Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Krupa pozywa za nagie zdjęcia. Chce 3 miliony odszkodowania!

Joanna Krupa (33 l.) padła ofiarą agencji towarzyskiej, która wykorzystała jej zdjęcia na swoich stronach internetowych. Gwiazda postanowiła walczyć o swoje dobre imię.

Rok temu zdjęcia znanej modelki znalazły się na jednym z zagranicznych portali erotycznych wraz z cennikiem. Mogliśmy przeczytać w nim, że 2 godziny "przyjemności" z Joanną kosztują 500 euro. Z kolei cały dzień w towarzystwie modelki to wydatek rzędu 1600 euro.

Właśnie ruszył proces w sprawie fałszywego profilu Joanny na stronie Escort. Prawnik Krupy pozwał właścicielkę serwisu na prawie milion dolarów.

Zdjęcia modelki już zniknęły ze strony, ale stało się to dopiero po wysłaniu zawiadomienia o wszczęciu postępowania wobec naruszenia dóbr osobistych gwiazdy.

Reklama

Właścicielka agencji przyznała się, że jedna z pań pracujących dla niej podszywała się pod Joannę i stąd całe zamieszanie.

"Osoby publiczne, aktorki, modelki są narażone na tego typu sprawy. Nie mam nic do ukrycia i śmieję się z plotek, które są wyssane z palca, ale przy okazji poprosiłam jakiś czas temu prawnika, aby się tą sprawą zajął. Jak widać, skutecznie" - mówi "Faktowi" Joanna.

Jeśli Krupa wygra sprawę, wzbogaci się dokładnie o 3,1 mln złotych, potrącone o sowite honorarium prawnika. Kwota wydaje się ogromna, tym bardziej że Joasia nie miała do tej pory większych problemów z eksponowaniem swoich wdzięków.

Taka suma chyba skutecznie zrekompensuje wszystkie moralne straty, jakie poniosła Joasia. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | nagość | proces | Joannna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje