Reklama
Reklama

Królowa Elżbieta II na nowych zdjęciach! Uhonorowała medyków walczących z pandemią!

Królowa Elżbieta II po dwuletniej przerwie w pałacu zorganizowała bardzo ważne wydarzenie, jakim była ceremonia inwestytury. Monarchini uhonorowała pracowników medycznych brytyjskiej służby zdrowia, którzy "na pierwszej linii frontu" walczyli z pandemią. Nowe fotografie nie pozostawiają wątpliwości, w jakim stanie jest 96-latka.

W ostatnim czasie na brytyjskim dworze dużo się dzieje. Na początku czerwca bieżącego roku poddani świętowali Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety II. Do Wielkiej Brytanii zjechała się cała śmietanka towarzyska royalsów, a na wydarzenie przybył nawet książę Harry z rodziną.

Jak się okazuje, kalendarz monarchini jest wypełniony po brzegi, a niedawno 96-latka znów wzięła udział w ważnym przedsięwzięciu, jakim było odznaczenie Krzyżem Jerzego pracowników medycznych.

Reklama

Królowa Elżbieta II na nowych zdjęciach! Uhonorowała medyków walczących z pandemią!

Media obiegły najnowsze zdjęcia, na których Królowa Elżbieta II wręcza Krzyż Jerzego przedstawicielom Narodowej Służby Zdrowia z czterech krajów tworzących Wielką Brytanię — z Irlandii Północnej, Anglii, Szkocji i Walii. 96-latka wyróżniła ich za służbę i wkład pracy podczas pandemii koronawirusa.

Przyznanie odznaczeń miało miejsce 12 lipca na zamku Windsor, a monarchini towarzyszył przyszły król, książę Karol. 

Takie wydarzenie to oczywiście wielka gratka dla fanów Królowej, którzy mogli zobaczyć ją na najnowszych zdjęciach. Nie da się ukryć, że monarchini pomimo sędziwego wieku wygląda bardzo dobrze, na jej twarzy gościł uśmiech, a energiczne ruchy świadczą o dobrym samopoczuciu.

Zobaczcie również:

Tomasz Lis już sprzedał swój wielki dom w Konstancinie. Nie dostał za niego 5 milionów euro. "Cena kompletnie z sufitu"

Wiadomo, ile zarabia Michał Żebrowski! TVP nie oszczędza na swojej gwieździe...

“Królowa życia" przerwała milczenie. Fani natychmiast zareagowali

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy