Reklama
Reklama

Kożuchowska wcale nie chciała wychodzić za mąż! "Nie ma obowiązku życia w małżeństwie!"

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) od 14 lat związana jest z Bartłomiejem Wróblewskim. Choć aktorka nie może narzekać na brak popularności to o jej małżeństwie wiadomo niewiele. Aktorka ostatnio zrobiła wyjątek i udzieliła wywiadu, w którym ujawniła kilka "smaczków" ze swojego życia małżeńskiego. Okazuje się, że zwykle pobożna Małgosia, ma konkretne zdanie na temat tego, czy warto wychodzić za mąż.

Kożuchowska wcale nie chciała wychodzić za mąż! "Nie ma obowiązku życia w małżeństwie!"

Małgorzata Kożuchowska powiedziała sakramentalne "tak" w 2008 roku. Od tamtej pory codziennie przekonuje się, że decyzja o związaniu z Bartłomiejem Wróblewskim była najlepszą, jaką mogła podjąć. Choć Małgosia bardzo ceni swoją prywatność, niedawno w rozmowie z Jastrząb Post ujawniła nieco szczegółów na temat swojego małżeństwa. Okazuje się, że Kożuchowska wcale nie paliła się do składania przysięgi w kościele. Aktorka długo zwlekała, zanim podjęła decyzję o związaniu się z kimś "na dobre i na złe".

Reklama

Wszystko się zmieniło, gdy w kwietniu 2005 dziennikarz Bartłomiej Wróblewski przypadkiem wpadł na aktorkę w samolocie do Rzymu. Oboje pędzili wówczas do Watykanu, by pożegnać się z Ojcem Świętym. Ponownie ich drogi skrzyżowały się dopiero po latach i wtedy właśnie Małgosia zrozumiała, że Bartek jest miłością jej życia.

Dziś para wychowuje 7-letniego Jana i wygląda na to, że uczucie między aktorką i dziennikarzem jest nadal równie silne co 14 lat temu. Spodziewalibyście się po niej takiego podejścia? 

Zobacz też:

Małgorzata Kożuchowska "łapie oddech" na majówce w Toskanii. Aż zareagował Andrzej Duda!

Jan Kliment w centrum wielkiej afery. Beata Tadla i Natasza Urbańska też zabrały głos. "Nic tego nie zmieni"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Bartłomiej Wróblewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy