Reklama
Reklama

Kourtney Kardashian zniszczyła pierścionek zaręczynowy za milion dolarów. "Załamałam się nerwowo!"

Kourtney Kardashian (43 l.) oraz jej partner Travis Baker zaręczyli się w listopadzie 2021 roku. Zrobili to dość szybko, bo po dziewięciu miesiącach spotykania się. Celebrytka jako dowód miłości otrzymała od muzyka pierścionek z 12-karatowym brylantem. Niedawno media obiegła smutna informacja, że jedna z Kardashianek zniszczyła drogocenny pierścień.

Kourtney Kardashian była już w wielu nieudanych związkach. Celebrytka popularnego w USA telewizyjnego show poinformowała w zeszłym roku swoich fanów, że odnalazła prawdziwą miłość. Okazuje się, że szczęście zapewnił jej znany muzyk.

Kourtney Kardashian zniszczyła pierścionek zaręczynowy

Kourtney Kardashian i Travis Baker zaręczyli się w listopadzie 2021 roku, a już w kwietniu 2022 roku wzięli symboliczny ślub w Las Vegas. W jednym z najnowszych odcinków "The Kardashians" Kris zauważyła, że na palcu córki brakuje pierścionka zaręczynowego. Postanowiła zapytać Kourtney o to co się dokładnie wydarzyło.

Reklama

Najstarsza z sióstr Kardashian wyznała matce, że pewnego dnia kiedy sprzątała, zdjęła drogocenny pierścionek. Po kilkunastu minutach porządkowania ubrań zapomniała, gdzie go odłożyła i przypadkowo stanęła na niego.

43-latka nie ukrywała zażenowania swoim zachowaniem. Jak określiła to w programie, była to najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiła w swoim życiu.

Kourtney bała się zadzwonić do Travisa i mu o tym powiedzieć. Okazuje się, że przez kilkanaście minut płakała nad popsutym pierścionkiem w garderobie.

Zobacz też:

Seksskandal na Eurowizji 2022. Wstrząsające kulisy imprezy dla VIP-ów. "Obłapiali nas. Nieustannie przytulali i dotykali"

Lara Gessler pozuje w staniku. Widać ogromny ciążowy brzuch

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian | Keeping Up With The Kardashians
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy