Reklama
Reklama

Kourtney Kardashian opublikował zdjęcia ze ślubu z Travisem: "Po epickiej nocy królowa i król wybrali się do kaplicy"

Kourtney Kardashian potwierdza krążące informacje o ślubie z Travisem Barkerem. "Praktyka czyni mistrza" - napisała celebrytka. Czy to znaczy, że ma zamiar jeszcze raz stanąć na ślubnym kobiercu?

Kourtney Kardashian opublikował zdjęcia ze ślubu z Travisem

Tuż po rozdaniu nagród Grammy Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub. Wiadomość o tym przekazał tabloid TMZ, a potem odniósł się do niej właściciel kaplicy, w której para powiedziała sobie "tak". Teraz jednak informację potwierdziła sama Kourtney Kardashian. Na swoim Instagramie celebrytka opublikowała zdjęcia z ceremonii. Faktycznie ślubu udzielił jej i Travisowi sobowtór Elvisa Presleya.

Reklama

Przypomnijmy, że Kourtney Kardashian (42 l.) i Travis Barker (46 l.) wzięli ślub w światowej stolicy rozrywki, Las Vegas. W nocy z poniedziałku na wtorek para powiedziała sobie "tak" zaledwie kilka godzin po tym, jak Barker wystąpił na gali rozdania nagród Grammy. Parze towarzyszyło czworo przyjaciół, którzy wszystko nagrywali telefonami.

W swoim wpisie celebrytka potwierdziła, że ceremonia miała wymiar symboliczny. Ona i Travis nie złożyli dokumentów do urzędu, a więc ceremonia nie miała mocy prawnej. Widać, że była to spontaniczna decyzja. Możliwe, że prawdziwy ślub para przygotuje z pompą i pokaże w show. Na pewno sprzedadzą prawa do jego transmisji.

Najstarsza z sióstr Kardashin od lipca ubiegłego roku romansuje z Travisem Bakerem perkusistą punk-rockowego zespołu "Blink 182". W październiku muzyk w zapierającej dech w piersiach scenerii poprosił ją o rękę. Barker niezwykle poważnie podszedł do całej sprawy. Zorganizował kolację, na której pojawiły się również jego dzieci: Landon i Alabama, wszystkie siostry Kourt i "mom-manager", Kris Jenner. Tuż przed wystawnym posiłkiem muzyk uklęknął nad brzegiem oceanu i wśród tysiąca róż poprosił Kardashiankę o rękę.

Na jej palcu pojawił się ogromny brylant, a bliscy zakochanych relacjonowali całe zajście w swoich mediach społecznościowych. Mimo że celebrytka przez wiele lat była związana ze Scottem Disickiem, to ani razu nie stawała jeszcze na ślubnym kobiercu. Teraz prawdopodobnie ma zamiar to nadrobić. Las Vegas było tylko próbą.

Zobacz też:

Kourtney Kardashian i Travis Barker powiedzieli "tak" w Vegas, ale... ich ślub jest nieważny!

Kourtney Kardashian i Travis Barker. Kardashianka złożyła ukochanemu życzenia w swoim stylu

Wojna w Ukrainie. Przewodnicząca PE: Ukraina wygra tę wojnę, a my jej w tym pomożemy

POMAGAMY UKRAINIE

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian | Travis Barker
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy