Reklama
Reklama

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub! Tym razem legalny! Sukienka panny młodej przyciąga uwagę

Kourtney Kardashian i Travis Barker wedle informacji magazynu TMZ pobrali się w wielkiej tajemnicy i tym razem był to ślub legalny. Co ciekawe, przed nimi jeszcze jedna ceremonia, tym razem z przytupem jak na rodzinę Kardashianów przystało.

Kourtney Kardashian po wielu zdradach ojca swoich dzieci, Scotta Disicka, szukała ukojenia w ramionach młodszych mężczyzn. Niestety, żaden nie spełniał jej oczekiwań na dłużej niż kilka tygodni. Aż spotkała na swojej drodze Travisa Barkera, w którym zakochała się ze wzajemnością.

Kourtney Kardashian i Travis Berker: szalona miłość i szalone wybory

Od tej pory para jest nierozłączna i okazują sobie uczucia dosłownie na każdym kroku, niezależnie od tego, czy są w miejscu publicznym czy w zaciszu własnego domu. Ostatnio podczas MET gali dosłownie nie mogli się od siebie oderwać!

Reklama

Para w ubiegłym roku zaręczyła się, a na początku kwietnia spontanicznie postanowili wziąć ślub. Po rozdaniu nagród Grammy udali się do kaplicy, gdzie osoba przebrana za Elvisa Presleya (sprawdź!) udzieliła im ślubu. Nie był to jednak legalny ślub, w związku z czym prawnie Kourtney Kardashian i Travis Barker (posłuchaj!) nadal byli ludźmi wolnymi.

Kourtney Kardashian i Travis Berker już po ślubie! Tak wyglądała panna młoda

To się jednak właśnie zmieniło! Jak donosi magazyn TMZ, para zorganizowała skromną uroczystość w gronie najbliższych osób, podczas której powiedzieli sobie "tak" i tym razem był to jak najbardziej legalny ślub. Ceremonia miała miejsce w Santa Barbara kilka dni temu.

Celebrytka na tę okazję wybrała białą krótką sukienkę na ramiączkach oraz coś na kształt welonu. Jej ukochany poszedł w klasyczną czerń. Po części oficjalnej para udała się wraz z gośćmi do restauracji i właśnie wtedy paparazzim udało się zrobić im zdjęcia.

Jak przystało na Kardashianów, skromna ceremonia ślubna to dopiero przedsmak tego, co planują, a raczej co planuje Kourtney i jej już mąż, Travis Barker. Para chce zorganizować wesele z pompą we Włoszech. To dlatego najpierw wzięli ślub w Stanach Zjednoczonych, by później skupić się już tylko na świętowaniu.

Kourtney Kardashian i Travis Berker: ślub we Włoszech, zgodnie z tradycją

Przypomnijmy, że we Włoszech miała swój ślub także młodsza siostra Kourtney, Kim Kardashian. Jej małżeństwo z Kanye Westem jak wiemy nie przetrwało jednak próby czasu i dziś są, mówiąc delikatnie, w nie najlepszych relacjach.

Co ciekawe, Kourtney Kardashian i Travis Barker ponoć już teraz starają się o dziecko. Oboje są już rodzicami - celebrytka ma dwóch synów i córkę, a muzyk Bink1982 16-letnią córkę i 18-letniego syna z poprzedniego małżeństwa. Oboje bardzo chcą jednak mieć wspólne dziecko, o czym powiedzieli otwarcie w reality-show Kardashianów.

Zobacz też:

Kasia Cichopek rozpieszcza syna na zakupach w osiedlowym markecie. Tak spędzają czas bez Hakiela!?

Kurzajewski i Cichopek na kolejnym nagraniu! Zrobiono je w TVP. "Oj Kaśka Kaśka, coś ty wymyśliła"

To Cichopek wyprowadziła się z rodzinnego gniazdka. Hakiel: "Mieszkam tam, gdzie mieszkałem" 

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian | Travis Barker
Reklama
Reklama
Reklama