Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan "nie wstaje z łóżka za mniej niż 30 tys."

Gosia Rozenek (wiek nieznany) ma prawdziwą żyłkę do interesów. Celebrytka zarabia już nie tylko na prowadzeniu tvn-owskich programów, ale także jako "słup reklamowy" czy bywalczyni salonów.

Program "Perfekcyjna pani domu", w którym była ekspertką od sprzątania, wywindował ją do roli "gwiazdy". Później były występy w kolejnych formatach stacji. Najwięcej sympatyków Rozenek zyskała jednak dzięki wyprawie do Azji w ramach programu "Azja Express", gdzie pokazała się od mniej perfekcyjnej strony.

Reklama

Dziś Gosia jest jedną z najprężniej działających celebrytek w polskim show-biznesie, obecną niemal we wszystkich kolorowych magazynach.

Nie dziwi więc fakt, że z czasem zaczęły rosnąć nie tylko jej usta, ale i stawki. Jak podaje "Super Express", "Rozenek nie rusza się z domu za mniej niż 30 tys.".

"To jej nowa stawka za prawie wszystko" - tłumaczy tabloidowi osoba z produkcji. Chodzi o gościnne udziały w programach telewizyjnych, obecność na butikowych promocjach, pokazach, reklamy bielizny na Instagramie czy prowadzenie imprez w supermarketach.

Co ciekawe, kwota mnoży się, gdy Gosi towarzyszy Radosław.

"Za ich wspólny udział w programie telewizyjnym inkasują aż 50 tys. zł. Tyle samo są w stanie zarobić w jeden wieczór, prowadząc wspólnie imprezę" - czytamy w "Super Expressie".

Zaskoczeni?

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje