Reklama
Reklama

Kościukiewicz o związku z Szumowską!

Mateusz Kościukiewicz postanowił opowiedzieć o swoich relacjach z 14 lat starszą reżyserką...

Mateusz Kościukiewicz (26 l.) to jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Świadomie stroni od mediów, bo nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym.

Mimo to jego związek z Małgorzatą Szumowską (40 l.) wywołał spore kontrowersje. Wszystko z powodu sporej różnicy wieku, jaka między nimi występuje. Aktor zapewnia jednak, że nie ma to w ich relacjach żadnego znaczenia.

"Nigdy nie wszedłbym w związek, który zbudowałby dla mnie bariery. Poza tym z pewnymi osobami mała stabilizacja nie grozi. Nie da się przecież całe życie mieszkać na kartonach" - mówi w wywiadzie dla tygodnika "Wprost".

Reklama

Niedawno przyszła na świat ich córeczka Alinka, która przewróciła ich życie do góry nogami. Mateusz cieszy się jednak, że ich życie nie wywołuje takich sensacji i nie śledzą ich paparazzi, dzięki czemu mają święty spokój.

"Nie miałem problemów z paparazzi. Nie jestem sławnym gwiazdorem, wiele osób nawet mnie nie kojarzy. Żyjemy z Małgośką dość zwyczajnie, trochę na uboczu. Robimy swoje. Czasem widzę nasze zdjęcia w gazetach, czytam podpis wyssany z palca. Przewracam stronę, widzę kolejną osobę. I wiem, że to też nie ma związku z rzeczywistością" - stwierdza.

Brak parcia na szkło i chęci ciągłego lansu? A więc są jeszcze tacy aktorzy w tym kraju!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Szumowska | Mateusz Kościukiewicz | związek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy