Reklama
Reklama

Konrad Skolimowski tłumaczy brak ślubu. Ma inne priorytety

Konrad Skolimowski (25 l.) skomentował zarzut obrazy kolegów z branży. Chciał tylko podkreślić, jak bardzo różni się od dzisiejszych celebrytów. Wytłumaczył też, czemu nadal nie ma ślubu.

Konrad Skolimowski, który od niedawna jest jednym z aktorów w serialu "Barwy szczęścia" i gwiazdorem disco-polo w końcu odpowiedział na zarzuty fanów. Przypomnijmy, że "Skolim" w mediach społecznościowych podkreślił, że "nie jest jak inni celebryci i kieruje się zasadami chrześcijańskimi". Fani zauważyli jednak, że żyje z partnerką bez ślubu... To gdzie te zasady?

Bogobojny Skolimowski odpowiada na zarzuty

Konrad Skolimowski ostatnio pochwalił się zdjęciem z chrztu najmłodszego dziecka, które podpisał już wyżej wspomnianymi słowami. Internauci wytknęli jednak brak ślubu, hipokryzję i zachowanie "pod publiczkę" by przypodobać się widzom Telewizji Polskiej. 

Reklama

Zaznaczył, że jego wypowiedź nie miała na celu żadnej krytyki. Nie ma też nic wspólnego z poglądami politycznymi. Choć co do tego wiele osób ma spore wątpliwości... 

Zobacz też:

Aktor "Barw Szczęścia" pochwalił się chrzcinami... I obraził kolegów

Konrad Skolimowski zostanie tatą. Znane jest imię i płeć dziecka

Tamara Arciuch pokazała córkę. Rośnie jak na drożdżach!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Konrad Skolimowski | Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy