Reklama
Reklama

Koncert TVP "Bo w rodzinie siła". Górniak, Golec uOrkiestra, Nowakowska z dzieckiem...

Telewizja Polska po raz kolejny postanowiła zorganizować koncert. Tym razem tematem przewodnim był „Rok Rodziny”. Na wydarzeniu „Bo w rodzinie siła” nie zabrakło plejady gwiazd! Pojawiła się m.in. Edyta Górniak i ulubienica stacji Ida Nowakowska. Prezenterka wystąpiła nie tylko w roli prowadzącej, ale i… piosenkarki!

Telewizja Polska w ostatnim czasie z całą pewnością dba o muzyczne doznania Polaków. Kilka miesięcy temu włodarze stacji zorganizowali koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka, a niedawno dla mundurowych - "Murem Za Polskim Mundurem".

Występ muzyków dla obrońców polskich granic spotkał się jednak ze sporą krytyką wśród społeczeństwa. Wiele kontrowersji wywołał również występ Edyty Górniak, która zaśpiewała m.in. "Czerwone maki". Na artystkę spadła lawina krytyki.

Już niebawem, bo 6 stycznia, widzowie ponownie będą mogli ocenić jej występ, bo artystka została zaproszona również na scenę koncertu "Bo w rodzinie siła". Do sieci właśnie trafiły pierwsze zdjęcia z tego wydarzenia.

Reklama

Koncert "Bo w rodzinie siła"

Telewizja Publiczna postanowiła zorganizować wielką fetę z okazji Roku Rodziny, we współpracy z Fundacją Kresy Historii.  Koncert połączony będzie z akcją charytatywną. Wydarzenie poprowadzą Tomasz Wolny i uwielbiana przez stację Ida Nowakowska.

Okazuje się, że prezenterka zaprezentuje się również na scenie w nowej roli. Ida zaśpiewała bowiem "Kołysankę dla okruszka". Zadbano również o wyjątkową oprawę, bo Idzie towarzyszył w trakcie wydarzenia kilkumiesięczny synek.

Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia z nagrań koncertu. Na scenie pojawili się m.in. Kasia Cerekwicka, Golec uOrkiestra, Krzysztof Iwaneczko, Krzysztof Cugowski z synem Krzysztofem Juniorem, Jerzy Zelnik i Katarzyna Dereń.

Zobaczcie w galerii, jak prezentowały się gwiazdy! Będziecie oglądać?

Zobacz też:

Górniak tłumaczy się z występu w TVP. "To był trudny koncert"

Wiadomości TVP ostro o Kraśce. Wytknięto mu hipokryzję!

Pierwsze święta królowej Elżbiety II bez księcia Filipa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy