Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kompromitująca wpadka w TVP! Karol Gnat w ogniu krytyki!

Karol Gnat na zakończenie "Panoramy" zaliczył ogromną wpadkę. Widzowie nie mogli uwierzyć, że takie słowa padły w programie informacyjnym. W sieci zawrzało, a nagranie już stało się hitem. "Wracamy do średniowiecza" - kpią internauci.

"Panorama" to sztandarowy program informacyjny TVP2, który od lat cieszy się bardzo dużą oglądalnością. 

Aktualnie głównymi prowadzącymi serwis są Marta Kielczyk i Karol Gnat, o którym niedawno pisaliśmy, że ma szansę zostać nową gwiazdą "Wiadomości"

"Nazwisko 33-letniego dziennikarza i prezentera znajduje się obecnie na bardzo krótkiej liście kandydatów do tego, by zostać nową gwiazdą 'Wiadomości' TVP1. Podobno awans Karola Gnata jest już przesądzony..." - zdradziła nam osoba pracująca na Woronicza. Cóż, być może jego awans skutecznie zablokuje ostatnia wpadka, którą zaliczył na antenie. 

Bez wątpienia coś takiego to spora kompromitacja dla dziennikarza newsowego, która naraża na śmieszność wizerunek całego programu. 

Reklama

Wpadka w "Panoramie" TVP

W wydaniu programu z 20 lipca 2021 roku prowadzący wprawił widzów w osłupienie.

"A kiedy słońce ponownie okrąży Ziemię i zatrzyma się niemal w tym samym punkcie, w telewizyjnej Dwójce usłyszą państwo znowu dźwięk Panoramy" - powiedział na zakończenie "Panoramy" Karol Gnat

Tak, te słowa padły z ust z dziennikarza newsowego w programie informacyjnym. Internauci oczywiście od razu wychwycili ten błąd, bo w końcu to wiedza na poziomie szkoły podstawowej. Zresztą za zmianę myślenia na ten temat odpowiada przecież słynny Polak. 

Wpadka Gnata już stała się hitem sieci. Furorę robi chociażby na TikToku, gdzie młodzi użytkownicy przesyłają sobie to kompromitujące nagranie.

"Miejmy nadzieję, że to przejęzyczenie, a nie wracamy do średniowiecza", "2 miliardy TVP... Kiedy słońce okrąży Ziemię... Banda matołów" - szydzą z kolei użytkownicy Twittera.

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVP | Karol Gnat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje