Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Koleżanki Radwańskiej: Aga jest zakochana

O Agnieszce Radwańskiej (24 l.) w ostatnim czasie piszą wszystkie media. Nie tylko za sprawą Wimbledonu, ale i rozbieranej sesji. Teraz pojawia się kolejny temat do dyskusji - nowy związek.

Od kilku miesięcy Agnieszkę można spotkać w towarzystwie częstochowianina i byłego tenisisty Dawida Celta (28 l.), który z powodu kontuzji zakończył sportową karierę i został partnerem treningowym kadry tenisistek.

Reklama

I choć 28-latek grywa z Radwańską od niedawna, już zdążył ją sobą zainteresować. Jak donoszą koleżanki z kortu, parę łączy nie tylko wspólna pasja. "Aga jest zakochana" - mówią zgodnie "Rewii".

Agnieszka pytana o romans, tylko się uśmiecha, nie chcąc wywoływać kolejnej niezdrowej sensacji. Nie jest tajemnicą, że jej głowę zajmuje obecnie poważna choroba dziadka, Władysława Radwańskiego (80 l.), seniora zacnego krakowskiego rodu i największego kibica.

To on częściowo finansował jej karierę, sprzedając cenne obrazy, dorobek kilku pokoleń rodziny, i to jemu tenisistka zawdzięcza swoją religijność.

"Agnieszka ma nadzieję, że dziadek pokona nowotwór" - mówi informatorka "Rewii".

Na szczęście Isia ma wsparcie nie tylko Dawida, siostry i rodziców, ale i wielu fanów na całym świecie. Po rozbieranej sesji odwróciła się od niej jedynie część katolików, podkreślając, że nagość żony jest dla męża.

Tenisistka przez swoje "niemoralne postępowanie" wykluczona została również z akcji "Nie wstydzę się Jezusa" i pozbawiona stanowiska honorowego ambasadora.

"Smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej" - napisali na stronie przedstawiciele Krucjaty Młodych.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | związek | partner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje