Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Kolejny ruch Hanny Lis

Zwolniona z TVP dziennikarka przygotowuje się do napisania wspomnieniowej książki, w której opisze kulisy pracy w telewizji publicznej.

Gwiazda dziennikarstwa, mimo że obecnie zajmuje się głównie domem i córkami, nie ukrywa, że planuje w niedługiej przyszłości prawdziwą bombę.

Reklama

"Nie zaprzeczam ani nie potwierdzam informacji o planach związanych z napisaniem przeze mnie książki o mojej pracy w TVP" - mówi Lis tygodnikowi "Wprost light".

"Na pewno nie porzucę dziennikarstwa, ale być może będzie ono miało inny wymiar niż dotychczas, o czym nie chcę teraz mówić" - podkreśla.

Kilka lat temu na podobny ruch zdecydowała się Monika Luft, która w powieści awanturniczej "Śmiech Iguany", wydanej w 2004 roku, zemściła się na swoich szefach, demaskując układy, intrygi, zakulisowe gry i nieszczere relacje, jakie miały miejsce w gmachu przy Woronicza. Luft spędziła w "publicznej" osiem lat.

"Przyszłam na Woronicza w 1994 roku, bo uwierzyłam, że to jest już zupełnie nowa firma, bez komunistycznego bagażu układów. I okazało się, że tam nic się nie zmieniło! Nie da się w takiej rzeczywistości funkcjonować przez dłuższy czas" - mówiła w jednym z wywiadów.

Na co zdecyduje się Hanna Lis w swojej publikacji, na razie trudno powiedzieć. Możemy jedynie przypuszczać, że nie będzie to lektura łatwa, lekka i przyjemna.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »