Reklama
Reklama

Koko Figura pozuje w bikini. Walory odziedziczyła po znanej matce?

Koko Figura (19 l.) to starsza córka aktorki, Katarzyny Figury (60 l.). Dziewczyna poszła śladami sławnej mamy i studiuje obecnie reżyserię w Paryżu. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z wakacji w Marsylii. Podobna?

Koko i Kaszmir to córki Katarzyny Figury z małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem. Chociaż aktorka długo milczała na temat przemocy domowej, to w 2012 roku złożyła pozew rozwodowy przeciwko byłemu mężowi.

Nie mogła dłużej patrzeć na cierpienie swoich dzieci, które były tego świadkami. 

Koko i Kaszmir idą w ślady Katarzyny Figury

Dziewczyny zawsze interesowały się filmem i sztuką, a mama jest dumna, że planują pójść jej śladami. Starsza córka Koko studiuje obecnie reżyserię w Paryżu i ma za sobą już pierwszy, kobiecy projekt. 

Reklama

Kaszmir również nie zamierza zostawać w Polsce. 

Chociaż córki gwiazdy przez lata mocno się zmieniły, to nie można zaprzeczyć, że odziedziczyły urodę po sławnej aktorce. Obydwie są bardzo fotogeniczne, kobiece i mają burzę loków na głowie. 

Koko Figura odziedziczyła figurę po sławnej mamie?

Koko Figura unika raczej blasku fleszy, ale aktywnie prowadzi swój Instagram, na którym zamieszcza zdjęcia w artystycznym stylu. Tym razem pochwaliła się w sieci relacją z wakacji w Marsylii, gdzie opalała się na plaży, kąpała w błękitnej wodzie, a nawet zaliczyła koncert francuskiego zespołu Polo & Pan.

Na jednej fotce można zobaczyć córkę Figury w stroju kąpielowym. Album koleżanki z branży polubiła m.in. Oliwia Bieniuk.

Podobna do mamy?

Zobacz też:

Borys Szyc zagrał w filmie z córką, Sonią. Są jak dwie krople wody!

Violetta Villas doczeka się wreszcie własnego filmu. Wiemy, kto ją zagra

Z tej panny młodej śmieje się cały internet. "W kołdrze na własny ślub?"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Koko Figura | Kaszmir Figura | Katarzyna Figura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama