Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Kłopoty" Cichopków

Jeden z tabloidów donosi, że dziecko, którego spodziewa się Kasia może doprowadzić małżeństwo Cichopków do poważnych kłopotów finansowych. Aktorka ze względu na swój stan zrezygnuje prawdopodobnie z roli w "Tancerzach". Para będzie musiała wyżyć za jedyne 40 tys. miesięcznie, które Katarzyna zarabia na planie "M jak miłość".

"Wiadomo już, że Kasia nie poprowadzi Jak oni śpiewają. Straci na tym pokaźną kwotę. Za jeden odcinek dostawała 10 tys. złotych. Jeśli w edycji było 15 odcinków, za całość zarabiała 150 tysięcy. Niestety to nie koniec możliwych strat" - pisze "Fakt".

Reklama

Pod znakiem zapytania stanął również udział Cichopek w produkcji Tancerze: "Mimo że Kasia jest gotowa grać, nie ukrywa, że zdrowie dziecka będzie najważniejsze" - dodaje tabloid.

Osoba z produkcji twierdzi, że rozpoczęły się już gorączkowe poszukiwania zastępczyni Kasi: "Nie ma takiej możliwości, żeby ciężarna występowała w głównej roli w tej produkcji. To dla niej zbyt niebezpieczne" - mówi w rozmowie z "Super Expressem".

Jedynym pewnym dochodem Cichopków jest więc pensja za M jak miłość.

Aktorka na planie serialu zarabia 40 tys. miesięcznie. Niestety ta suma może nie wystarczyć, by godnie żyć. Kasia i Marcin spłacają bowiem kredyt mieszkaniowy. Rata wynosi 18 tys..

"Małżonkowie wzięli też kredyt na rozbudowę szkół tanecznych" - dodaje gazeta. Przed ikoną telewizji malują się więc "chude" lata.

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje