Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Klaudia El Dursi kusi w bikini! Fani piszą: "Syn pewnie zadowolony"!

Klaudia El Dursi pojawiła się w 8. edycji "Top Model" i od razu odnalazła się w polskim show-biznesie. Choć programu nie wygrała, dostała właśnie nową pracę, a grono jej fanów sukcesywnie się powiększa. Modelka stara się zaskakiwać swoją publiczność coraz gorętszymi zdjęciami. Ostatnie jednak nie wszystkim przypadło do gustu.

W programie podbiła serca jury już na castingu. Dzięki swojej olśniewającej urodzie dostała złoty bilet, który zagwarantował jej od razu miejsce w domu modelów. 

Reklama

Klaudia odpadła tuż przed finałem, ale nie czuje się przegraną. Dzięki udziałowi w show, wzbudziła spore zainteresowanie. 

Okazuje się, że El Dursi (ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ) została prowadzącą nowego reality show "Paradise hotel". Zostawiając rodzinę - męża i dwójkę dzieci, Klaudia wyjechała właśnie na Bali nagrywać odcinki programu. 

Na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała, jak doskonale bawi się na rajskiej wyspie. Zamieściła tam film, na którym wygina się w skąpym kostiumie kąpielowym w rytm muzyki. 

Przy okazji pochwaliła się kuszącymi kształtami, wypinając się do obiektywu. To zdjęcie nie wszystkim jednak się spodobało. Przypomnijmy, że Klaudia ma dwóch synów - 10-letniego i 5-letniego. 

Internauci zastanawiali się pod zdjęciem na nagraniem modelki, czy jako matka powinna sobie na tyle pozwalać.

"Syn pewnie zadowolony, że jego koledzy mogą obejrzeć jego mamę tańczącą tak i ubraną w taki sposób", "Nie chcę siać hejtu, ale jaki stosunek ma do tego twój mąż?", "Nie wiem, czy to jest normalne, że matka wystawia takie filmiki, ale może się nie znam" - piszą w komentarzach.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje