Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Klara Williams chce pomóc artystom z Ukrainy: "To jest moment, by wykorzystać nasze umysły"

Klara Williams, znana m.in. z występu w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", zaprosiła artystów z Ukrainy do stworzenia wspólnego projektu teatralnego. "Pomyślałam sobie, że to jest moment, by fantastycznie wykorzystać nasze umysły i coś razem zrobić" - opowiada nam.

Aktorka Klara Williams dała się poznać szerszej publiczności dzięki występom w 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w której porwała widzów swoimi interpretacjami przebojów Donny Lewis czy Lady Gagi.

Teraz doceniona została również przez tych najbardziej wymagających widzów - krytyków teatralnych. Zrzeszeni w ZASP recenzenci postanowili właśnie ją uhonorować prestiżową Nagrodą im. Andrzeja Nardellego za najlepszy debiut w teatrach dramatycznych w sezonie 2020/21.

W ostatni wtorek wyraźnie wzruszona Klara Williams odebrała wyróżnienie podczas ceremonii w warszawskim Instytucie Teatralnym. Okazuje się, że aktorka postanowiła sprawdzić się w roli reżyserki i wykorzystać ważny dla siebie moment, by pomóc innym, bardziej potrzebującym artystom, którzy uciekli z ogarniętej wojną Ukrainy i zaangażować ich do projektu teatralnego.

Klara Williams zaprasza artystów z Ukrainy do współpracy

Reklama

Klara Williams zachęca twórców z Ukrainy - aktorów, tancerzy, reżyserów, producentów, scenarzystów, choreografów, wszystkich, którzy w normalnych czasach pokoju tworzyliby sztukę teatralną na Ukrainie - by zgłaszali się do niej.

Zobacz też:

Klara Williams rozłożyła konkurencję na łopatki

Cichopek i Kurzajewski razem. Pierwsze wspólne zdjęcia

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klara Williams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy