Reklama
Reklama

Kinga Zapadka grozi Robertowi Kochankowi. To już koniec medialnej miłości?

Kinga Zapadka i Robert Kochanek poznali się na planie show „40 kontra 20”, jednak nie nacieszyli się zbyt długo swoim związkiem. Na razie wygląda na to, że medialna miłość może zamienić się w medialne pranie brudów.

Medialny związek Kingi Zapadki i Roberta Kochanka rozpoczął się w show „40 kontra 20”, który zdaniem wielu widzów, stanowił niezbity dowód na ostateczny upadek telewizji. 

Przedstawiciel pokolenia 40+, wypromowany w „Tańcu z gwiazdami” tancerz Robert Kochanek w finałowym odcinku, mając do wyboru ambitną lekarkę medycyny estetycznej w wieku zbliżonym do jego, wolał wybrać kobietę, która mogłaby być jego córką. 

Po zakończeniu emisji programu 43-letni Kochanek i 25-letnia Kinga Zapadka w wywiadzie dla Playera ostentacyjne wyrażali radość z faktu, że już nie muszą się ukrywać. Wkrótce potem na Instagramie Kingi ukazało się ich wspólne zdjęcie z informacją, że lubią sobie z Robertem  okazywać czułość „jak cielaczki”

Reklama

Kinga Zapadka grozi byłemu ukochanemu

Jesienią umówili się jeszcze z fotoreporterami na „ustawkę” w parku, mającą dowieść, że ich miłość kwitnie. Z czasem wyszło na jaw, że było to raczej schyłek ich medialnego związku. Krótko po romantycznym spacerze nastąpiło rozstanie. 

Co gorsza, wiele wskazuje na to, że nie przebiegło ono w pokojowej atmosferze. Na Instagramie Zapadki zaczęły pojawiać się tajemnicze wpisy, dotyczące zdrad, kłamstw i wykorzystywania. Z czasem zmieniły się one w mało zawoalowane pogróżki. Jak ostatnio dała do zrozumienia Kinga, ma na Roberta uzbierane „haki”, których nie zawaha się użyć. Jak wyjaśniła:

Wygląda na to, że medialny związek ma wielkie szanse zamienić się w medialne pranie brudów. To drugie zapowiada się znacznie ciekawiej…

Zobacz też:

Martyniukowie rozwodzą się? Wokalista komentuje medialne doniesienia

Ida Nowakowska zdradziła, co jej synek dostanie na święta

Polska chce kupić ponad 4 mln dawek szczepionki firmy Novavax

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Zapadka | Robert Kochanek | 40 kontra 20
Reklama
Reklama
Reklama