Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kinga Rusin wygryzła Szulim? Nowe władze TVN są nią zachwycone!

Wygląda na to, że Kinga Rusin (44 l.) znowu wróciła do łask stacji! Teraz to ona będzie gwiazdą numer jeden?

Jeszcze niedawno to Agnieszka Szulim (37 l.) triumfowała nad innymi gwiazdami TVN-u.

Reklama

Celebrytka początkowo była twarzą TVN Style. Jednak Edward Miszczak uznał, że Szulim ma potencjał i szybko osadził ją w głównym paśmie TVN-u.

Tym sposobem "prezesowa" została prowadzącą "Aplauz, Aplauz". Oprócz tego dostała swój program plotkarski, w którym obgadywała inne gwiazdy i prześwietlała im życie prywatne.

Okazuje się jednak, że dobra passa Szulim właśnie się skończyła.

Niektórzy uważają, że celebrytka, po zaręczynach z Woźniakiem-Starakiem (34 l.), stała się zbyt pewna siebie i zaczęła "nosić głowę w chmurach".

"(...) Szulim nie chce udzielać wywiadów i współpracować z dziennikarzami, a to już zamyka wiele drzwi. Uważa, że tego nie potrzebuje, a prawda jest taka, że poczuła się bardzo pewnie. Szefostwo zaczęło zauważać, że nie pomaga przy promocji stacji. Mówi, że nie będzie opowiadać o swoim życiu prywatnym, a to przecież najbardziej napędza zainteresowanie" - zdradziła w rozmowie z "Faktem" osoba związana z TVN-em.

Taki obrót spraw odpowiada innej, nieco zapomnianej gwieździe stacji. Okazuje się bowiem, że na pierwsze miejsce znowu powraca Kinga Rusin!

Dziennikarka w nowym sezonie poprowadzi nie tylko "Dzień Dobry TVN". Rusin została również gospodynią kultowego programu "Agent", który w przeszłości bił rekordy popularności.

Oprócz tego była żona Lisa przypadła do gustu Amerykanom, którzy kupili TVN. Nowi właściciele zdecydowali, że koniecznie trzeba dać jej szansę na zabłyśnięcie w telewizji.

"Kinga długo czekała na swój program. Cieszy się, że przez wodę sodową Szulim zyskała i wróciła na piedestał" - zdradza informator tabloidu.

Czy nowa pozycja Rusin zdoła odwrócić uwagę wszystkich od hucznego ślubu Szulim i Staraka?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | Agnieszka Szulim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama