Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kinga Rusin sprzedaje dom

36-letnia prezenterka w najbliższym czasie wzbogaci się o około półtora miliona złotych. Tyle bowiem jest wart jej apartament w Wilanowie, który właśnie wystawiła na sprzedaż. Dlaczego potrzebuje tak dużej gotówki?

O sprzedaży domu Rusin informuje dzisiejszy "Super Express". Na oknie mieszkania ktoś powiesił kartkę z informacją "SPRZEDAM" oraz numerem telefonu. Wystarczy zadzwonić i można umówić się na obejrzenie apartamentu.

Reklama

A jest co oglądać - luksusowy lokal ma 150 metrów kwadratowych i znajduje się na zamkniętym osiedlu, jednym z najdroższych w Warszawie. Jego kupno Kinga od początku traktowała jako inwestycję, sama bowiem mieszka z córkami w podwarszawskiej willi.

Ponieważ ceny nieruchomości w stolicy ostatnio bardzo urosły, Rusin uznała, że nastąpił odpowiedni moment, by sprzedać apartament. W co zainwestuje tak dużą kwotę?

"Super Express" przypuszcza, iż może mieć to związek z planowanym na styczeń otwarciem firmy kosmetycznej Kingi "Pat&Rub". Półtora miliona to potężny zastrzyk gotówki. Niedługo się okaże, czy prezenterka ma nosa do interesów.

Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na tej stronie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje