Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kinga Rusin pochwaliła się fotką z wakacji! Co za ciało!

Kinga Rusin (48 l.) od lat regularnie dba o formę i jej ciało wygląda lepiej niż niejednej nastolatki. W tym roku wydaje się, że jeszcze częściej bywała na siłowni. Gwiazda właśnie pochwaliła się efektami ciężkiej pracy.

Kilka lat temu dziennikarka postanowiła, że dość z nadprogramowymi kilogramami i niezdrowym trybem życia. Wówczas mocno wzięła się za siebie i odmieniła nie tylko swoje ciało, ale także i umysł. 

Reklama

Szczęśliwą i wysportowaną wersję Kingi jej fani obserwują już od dawna, ale Rusin wciąż wyznacza sobie nowe cele. 

Mogłoby się zdawać, że lepiej być już nie może, aż do momentu kiedy do sieci trafiło nowe zdjęcie Kingi z jej tegorocznych wakacji. Obecnie gwiazda "Dzień Dobry TVN" przebywa na jednej z wysp na Morzu Karaibskim, gdzie rozkoszuje się rajskim urlopem. 

Jej ukochany, Marek, uchwycił moment, gdy prezenterka beztrosko bawiła się w wodzie. Oczom internautów na zdjęciu ukazały się niewiarygodne mięśnie na brzuchu Kingi. Trzeba przyznać, że aż trudno oderwać od nich wzrok! 

Tak umięśniona celebrytka nie była już chyba dawno, widać, że spędzała długie godziny na treningu, by potem pięknie prezentować się w skąpym bikini. 

W komentarzach posypały się oczywiście zachwyty nad figurą Kingi: 

"Niby Rusin, a jednak Chodakowska", "figura to kosmos", "Pani Kingo, nawet nie widziałam, że jest tyle mięśni na brzuchu", "ale kaloryfer". 

Czy Ewa Chodakowska (37 l.) faktycznie powinna czuć się zdetronizowana? Sami oceńcie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje