Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kinga Rusin i Hanna Lis: Szykuje się ciekawa rywalizacja

Najpierw Kinga Rusin (47 l.) i Hanna Lis (47 l.) walczyły o serce Tomasza Lisa (52 l.). Druga z dziennikarek wyszła z tego starcia zwycięsko. Teraz szykuje się ich rywalizacja na innym polu…

Zapracowała sobie na opinię pracoholiczki. Wszystko dlatego,że po rozwodzie z Tomaszem Lisem, Kinga Rusin za wszelką cenę postanowiła udowodnić, że da sobie radę w życiu. Dla dziennikarki ma rzeczy niemożliwych. 

Pracuje na wizji, stworzyła własną linię kosmetyków. A w wolnych chwilach... pisze książki.

W pierwszej dziennikarka doradza kobietom, jak przejść przez życiowe zakręty. Kolejne książki to już porady na temat zdrowego stylu życia. Jej ekoporadnik doczekał się dwóch wydań i, podobnie jak literacki debiut, stał się bestsellerem.Rusin podaje przepisy na ulubione dania, wyjaśnia, dlaczego warto włączyć je do codziennego menu. 

Idąc za ciosem, uaktywniła stronę na Facebooku. Zamieszczane tam przepisy na prozdrowotne potrawy robią furorę!

Wiadomości o jej sukcesie dotarły do Hanny Lis, jej równolatki, kiedyś przyjaciółki, potem rywalki o serce ukochanego mężczyzny. Po rozstaniu z Tomaszem Lisem Hanna znalazła się na życiowym zakręcie i próbuje ułożyć swoje życie na nowo. Na razie daleko jej jednak do sukcesów pierwszej pani Lis...

Hanna straciła autorski program "Bez planu" w TVN Style, a oglądalność pierwszych odcinków jej nowego programu "Między słowami", który zadebiutował tej wiosny w "Polsat Café" osiągnęła zaledwie 26 tys.

- Nie wiadomo, czy program będzie kontynuowany - zdradza osoba z Polsatu.

Hanna Lis nie zwykła jednak zostawać bez planu. Wzięła przykład z dawnej rywalki i... też pisze książkę z poradami kulinarnymi. Zebrała pierwsze materiały, m.in. w tym celu wybrała się w Turcji. - Spisuję to wszystko dla Was. Pytacie o przepisy, więc będą - potwierdza dziennikarka.

Wygląda na to, że obie panie znów będą ze sobą konkurować, tym razem jako autorki książki. Która z nich bardziej trafi w gusta Polaków, niezawodnie pokażą wyniki sprzedaży. Sami jesteśmy ich bardzo ciekawi.

Reklama

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje