Reklama
Reklama

Kim Kardashian kupiła dom za 70 milionów dolarów! Willa wcześniej należała do Cindy Crawford

Kim Kardashian (41 l.) nigdy nie musiała narzekać na brak środków. Ostatnio jednak dokonała zakupu, który zaskoczyłby niejednego milionera. Gwiazda właśnie kupiła posiadłość, w której wcześniej mieszkała słynna top modelka. Niemożliwe, ile pieniędzy zainwestowała Kardashianka w nową nieruchomość!

Kim Kardashian kupiła dom za 70 milionów dolarów. Willa wcześniej należała do innej gwiazdy

Kim Kardashian ma powody do świętowania. Była żona Kanye'go Westa właśnie dostała klucze do swojej nowej rezydencji w Malibu. Choć nowy dom Kim Kardashian został wystawiony na rynek nieruchomości za 99 milionów dolarów, agentowi reprezentującemu gwiazdę udało się utargować nieco "korzystniejszą" kwotę.

Celebrytka wydała zawrotne 70 milionów dolarów, czyli około 340 milionów złotych, na nieruchomość, która wcześniej należała do... Cindy Crawford. Willa o powierzchni 7400 stóp kwadratowych, znajduje się w elitarnym sąsiedztwie Encinal Bluffs, nad Pacyfikiem, tuż nad klifem przy plaży. Dom w stylu śródziemnomorskim ma cztery sypialnie, 5 łazienek, ogromny basen, ogród przypominający mały park, kort tenisowy, siłownię oraz spa. 

Reklama

Posiadłość ma być weekendowym domem dla Kardashianki, która będzie mogła odpocząć z dala od zgiełku południowej Kalifornii. Przestronna willa idealnie się nada do nagrywania kolejnych sezonów reality show, którego Kim jest gwiazdą, "The Kardashians". Wygląda na to, że po głośnym rozstaniu z Kanye oraz Petem Davidsonem, celebrytka ma w końcu czas, by umeblować swoje nowe, skromne gniazdko.

Zobacz też:

Kim Kardashian mieszka w domu przypominającym klasztor? Wnętrza budynku szokują

Kim Kardashian sprzedała przestrzeń reklamową na swoim zadku. Zamieściła na nim...

Kim Kardashian i Pete Davidson nie są już parą! Związek przetrwał 9 miesięcy. Oto powód zerwania


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | Cindy Crawford
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy