Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kim jest nowa dziewczyna Jacka Rozenka? Tygodnik zdradza szczegóły!

Jacek Rozenek (48 l.) najwyraźniej jest zakochany! Już wiemy, kim jest jego nowa dziewczyna. Ona z dumą chwali się tym, że są parą!

Niedawno "Twoje Imperium" ujawniło, że że Jacek Rozenek, gwiazdor serialu "Barwy szczęścia" i były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan znalazł sobie nowy obiekt do adorowania. W ostatnich dniach tygodnikowi udało się ustalić, kim jest jego wybranka. 

Reklama

To Roksana, 25-latka, która pięć lat temu przyjechała do Warszawy z Baranowa pod Ostrołęką w poszukiwaniu pracy. Chciała zostać kosmetyczką, zapisała się na specjalistyczny kurs. Ale szukała także zatrudnienia jako opiekunka, na portalu z ofertami pracy napisała, że może podjąć się opieki nad dziećmi, ludźmi starszymi i że nie jest jej straszne sprzątanie, gotowanie i robienie zakupów.

Najwidoczniej jednak zatrudnienie udało jej się znaleźć w innej branży, bowiem jej profil na wspomnianej stronie z ofertami pracy jest nieaktywny. Za to jej profile na portalach społecznościowych tętnią życiem.

Pokazuje dużo swoich zdjęć na Instagramie, zaś na Facebooku pochwaliła się, że od czerwca br. jest w związku. Ponadto w internecie udostępniła film, który rozwiewa wszelkie wątpliwości. Widać na nim Jacka Rozenka, którego Roxi zatytułowała "swoim cudem" i "największym szczęściem".

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama