Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jacek Rozenek ma nową kobietę? To sobowtór Małgosi?!

Niby oficjalnie wciąż zachowują dystans, ale po spojrzeniach widać, że między nimi coś rozkwita! Czyżby Jacek Rozenek (48 l.) zakochał się w uroczej blondynce?

Jacek Rozenek, gwiazdor "Barw szczęścia" niezmiennie cieszy się powodzeniem u kobiet, chociaż za dwa lata stuknie mu pięćdziesiątka. 

Reklama

W marcu br. paparazzi przyłapali go z seksowną brunetką, ale teraz wygląda na to, że jej miejsce zajęła atrakcyjna blondynka. Do tego bez wątpienia z wyglądu do złudzenia przypominająca jego byłą żonę, gwiazdę TVN Małgorzatę Rozenek-Majdan. 

Jak czytamy w "Twoim Imperium", towarzystwem tej blondynki cieszył się aktor i z jej cennych rad korzystał, gdy niedawno wybrał się z synami na zakupy. I chociaż gołym okiem widać, że dzieli ich duża różnica wieku, zapewne Jacek Rozenek nie przywiązuje do tego wagi. 

Wszak kiedyś w wywiadzie powiedział, że różnica wieku nie ma znaczenia dla trwałości związku, a ważne jest, żeby był on oparty na przyjaźni i szacunku. Dodał, że w relacjach z kobietami jest bardzo rozważny. 

"Jeśli ktoś szuka kobiety dowartościowującej się pieniędzmi, wystarczy, by wyszedł wieczorem do klubu. Ja nie szukam" - oświadczył.

Aktor nie komentuje tej znajomości, jak i poprzednich. Ale po rozwodzie zdarzało mu się wyznać, że chciałby ponownie się ożenić. Zdecyduje się?

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje