Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

„Każdy chciałby Cię w łyżce wody utopić”! Niecik ostro o środowisku disco-polo!

Tomasz „Niecik” Niecikowski (34 l.) nie przestaje udzielać wywiadów po udziale w programie „Agent Gwiazdy”. Za każdym razem podczas rozmowy z dziennikarzami wylewa swoje żale dotyczące show-biznesu.

Gwiazda disco-polo oczerniła już chyba wszystkich uczestników programu TVN-u, w którym brał udział. Zarzucał im w udzielanych wywiadach nieuczciwość, szyderstwo oraz złe traktowanie ze względu na branże w jakiej pracuje.

Reklama

Gwiazdy oczywiście skomentowały jednogłośnie żale Niecika. Wszyscy twierdzą, że są to okropne kłamstwa. Tomek zdaje się jednak nie odpuszczać i prócz kolejnych słownych ataków na celebrytów, postanowił podzielić się swoją refleksja na temat środowiska disco-polo.

"Bo to chodzi o to, że ludzie, którzy zrobili karierę, nie są zazdrośni. Ale tym którym się nie udaje, hejtują. Dlaczego o tym nikt nie mówi, że w tym środowisku nie ma miejsca na miłe zachowanie? Ja jestem szczery i chcę o tym głośno powiedzieć. Tam każdy chciałby cię w łyżce wody utopić. To jest taki świat - przykry świat" - zwierzył się w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl gwiazdor. 

Podkreśla też, że to, co widzą fani jest czystą iluzją. Sympatycznie jest tylko na scenie, a sytuacja za kulisami barwnych koncertów, to zupełnie inna rzeczywistość. 

Zawiść i zazdrość królują wśród konkurencji, zwłaszcza tej, która dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyczną sceną. Czy faktycznie koledzy z branży nie lubią Niecika tylko za to, że osiągnął sukces, czy może również za jego aroganckie zachowanie i opowieści o nieżyczliwych mu osobach.  

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Niecik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje