Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gwiazdy oskarżają Niecika - „On kłamie”!

Tomasz 'Niecik' Niecikowski (34 l.) nie zyskał sympatii wśród uczestników 2. edycji programu „Agent Gwiazdy”. Mimo że odpadł już z programu, dalej kłóci się z gwiazdami!

Po tym, jak gwiazdor disco polo zakończył swój udział w programie, gdzie widzowie mogli oglądać nieustające kłótnie Tomasza z pozostałymi uczestnikami show, postanowił on opowiedzieć w programie "Dzień Dobry TVN", jak bardzo był nielubiany i szykanowany.

Reklama

"Nie znałem niektórych osób, nigdy w życiu z nimi nie rozmawiałem, nawet jak lecieliśmy w samolocie. Od razu było coś takiego: ‘O, Tomasz Niecik, człowiek sukcesu, trzeba mu pojechać, trzeba go zniszczyć’. To było przykre" - skarżył się celebryta prowadzącym program.

Takich oszczerstw nie zniosła Odeta Moro oraz Olga Frycz. Panie zaprzeczyły kategorycznie słowom Niecika, nie pozostawiając złudzeń, co do niechęci jaką żywią do niego. Pierwsza z nich wyraziła swoje zdanie w rozmowie z dziennikarką TVN-u.

"Ten konflikt jest tak naprawdę bardziej medialnym konfliktem, niż to było faktycznie. Jak słucham wypowiedzi Tomka, to śmiało mogę powiedzieć, że w wielu przypadkach on po prostu kłamie. On nakręca, a media dają się na to nabrać. Jest na tyle sprytny, że robi to w ten sposób. To jego sprawa. Dziwie mu się, że mu się chce"

Zarzuty o kłamstwo padły również z ust Olgi, która odpadła z programu. Podczas wizyty w "DDTVN" też skomentowała zachowanie piosenkarza.

"Okazuje się, że Tomek Niecik jest strasznym kłamczuszkiem" - zaczęła delikatnie aktorka.

Przytoczyła słowa Tomasza i stanowczo zaprzeczyła, jakoby Niecikowski miałby być inaczej traktowany w programie.

"Tam każdy pojechał blady, tak samo nie widział, co nas czeka w tym programie. I każdy inaczej reaguje na stres. Jedni obgryzają paznokcie, a inni wyzywają ludzi, Tomek akurat do tej grupy należy, którzy wyzywają ludzi. Obrażanie ludzi, obrażanie kobiet, opowiadanie seksistowskich żartów po prostu bardzo mnie osobiście denerwowało" 

Po tym, co pokazał muzyk w show TVN-u, najprawdopodobniej możemy spodziewać się jego kolejnych wypowiedzi na temat kontaktów z innymi członkami programu "Agent Gwiazdy".

Konflikt nie cichnie, a wydaje się być nieudawany i Odeta faktycznie mogła poczuć się urażona słowami celebryty, który zapytał ją czy myśli, że jak chodzi bez majtek, to wygląda szczuplej.

Nie dziwi więc taka ostra reakcja pań na wypowiedź Tomka. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo z gwiazdami: 

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Niecik | Odeta Moro | Olga Frycz | Agent - Gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje