Reklama
Reklama

Kazadi o utracie zarobków, odrzuceniu pracy w TVP i wypaleniu

Patricia Kazadi (34 l.) niedawno na dłużej zniknęła z mediów, gdyż nie radziła sobie z nieprzychylnymi komentarzami na swój temat w sieci. Po przepracowaniu wielu spraw wróciła na salony silniejsza i pewniejsza siebie. Wczoraj artystka pojawiła się na otwarciu salonu znanej fryzjerki gwiazd i opowiedziała nam nieco o sobie. Co dziś słychać u aktorki?

Patricia Kazadi (posłuchaj) przez długi czas mierzyła się z hejtem i zawistnymi internautami. Kobieta bardzo przeżyła niepochlebne komentarze na swój temat i body shaming, a to odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Dziś Patricia wie, jak radzić sobie z problemami i za pośrednictwem mediów społecznościowych wspiera inne kobiety.

Reklama

Znana ze swojej aktywności w sieci 34-latka wczoraj pojawiła się również na otwarciu nowego salonu fryzjerskiego Gabrieli Zalewskiej. Podczas imprezy udało nam się porozmawiać z artystką, a ta wyjawiła nam prawdę na temat utraty zarobków, odrzuceniu pracy w TVP i wypaleniu zawodowym!

Patricia Kazadi mierzyła się z wypaleniem zawodowym

W rozmowie z naszym serwisem artystka otworzyła się na dość powszechny temat, jakim jest wypalenie zawodowe. Gwiazda opowiedziała o kulisach stadium i zdradziła swoje objawy.

34-latka podkreśliła, że w okresie wypalenia zawodowego chciała być sama i mieć święty spokój.

Na szczęście celebrytka w porę zauważyła niepokojące symptomy i zareagowała. Również bliscy kobiety zauważyli, iż ta nie jest szczęśliwa. Kolejnym etapem w walce z problemami była wizyta u terapeuty.

Patricia Kazadi odrzuciła propozycję pracy w TVP!

Patricia Kazadi zdradziła naszemu redaktorowi prawdę na temat oferty pracy, jaką dostała w TVP. Podczas przerwy zawodowej 34-latka od telewizji publicznej otrzymała zaproszenie do prowadzenia aż czterech programów. Artystka przyznała, że jedna propozycja była na tyle kusząca, iż ciężko ją było odrzucić. 

Patricia Kazadi straciła zarobki z TV! Jak sobie poradziła?

Zrezygnowanie z medialnej pracy wiązało się z brakiem możliwości zarabiania. Jak artystka rozwiązała ten problem?

W dalszej części rozmowy 34-latka odniosła się do odrzucenia oferty prowadzenia show dla dzieci "You Can Dance. Nowa generacja", który emitowany jest na TVP. Ostatecznie w rolę gospodyni show wcieliła się Ida Nowakowska.

Wszystkie wywiady z Patricią Kazadi możecie obejrzeć poniżej.

Patricia Kazadi: wiek, kariera, Instagram

Patricia Kazadi urodziła się 17 marca 1988 roku w Warszawie. Jej mama pochodzi z Polski, a tata z Demokratycznej Republiki Konga. Ma dwoje młodszego rodzeństwa, Williama i Victorię.

W telewizji zadebiutowała w 2002 roku i wystąpiła w programie "Szansa na sukces". Przygodę ze śpiewaniem kontynuowała w show "Jak oni śpiewają". Wydała dwa albumy studyjne i kilka singli.

Po raz pierwszy w serialu pojawiła się w 2004 roku i wystąpiła w "Daleko od noszy". Fani najbardziej kojarzą ją z roli Jagny w "Ranczu" oraz Anny z "Egzaminu z życia".

Patricia spełniała się również jako prowadząca show. Była gospodynią programu w "You Can Dance - Po prostu tańcz" i "X Factor". 

Na swoim koncie ma wystąpienie w "Tańcu z Gwiazdami" i "Dance dance dance".

Zobaczcie również:

Auto Cristiano Ronaldo zmasakrowane w wypadku. Kosztowało 2 mln euro!

Tyler Sanders nie żyje. Aktor "Fear the Walking Dead" miał zaledwie 18 lat

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy