Reklama

Reklama

Reklama

Kayah zaliczyła wpadkę w Sopocie. Cover znanej piosenki okazał się totalną klapą. Teraz się tłumaczy!

Kayah (54 l.) zaprezentowała się na Top of the Top Sopot Festival 2022. Wykonywała wówczas utwór Glorii Geynor "I Will Survive". Niestety, nie popisała się umiejętnościami, co nie uszło uwadze jej fanów. Gwiazda postanowiła wytłumaczyć się ze swojej porażki.

Kayah nie popisała się na scenie i... się tłumaczy!

Kayah miała swoje pięć minut podczas Top of The Top Sopot Festival, podczas których prezentowała kultowy przebój "I Will Survive" Glorii Grynor. Niestety, piosenkarce daleko było do oryginału. Fani nie kryli zawodu. Sama zainteresowana wiedziała, że nie zaśpiewała wystarczająco dobrze, do czego odniosła się podczas wywiadu udzielonego "Dzień Dobry TVN".

Przyznała, że zjadła ją trema i ostatecznie słabo wyszło.

"Bardzo się bałam tej piosenki. Niestety, nie wyszła mi. Zjadła mnie trema, położyłam tę piosenkę" - stwierdziła ze smutkiem.

Reklama

Kayah oceniła swoją porażkę. Zdarzyła jej się, bo... jest człowiekiem?

Przyznałam się na scenie publiczności, że ileś tam lat temu, kiedy stałam na jednej scenie z tą wielką Glorią Geynor, zaśpiewałam po prostu znacznie lepiej niż we wtorek. Ale trudno, to znaczy, że jesteśmy ludźmi, że nie oddajemy się rutynie i zdarzają się nam gorsze dni - podsumowała Kayah.

Kayah - kariera

Kayah, a właściwie Katarzyna Magda Rooijens, z domu Szczot jest polską wokalistką, producentką muzyczną i prezenterką radiową. Urodziła się 5 listopada 1967 roku w Warszawie.

Karierę rozpoczęła w 1988 roku od wydania singla zatytułowanego "Córeczko", który otrzymał nagrodę specjalną Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich. Niedługo potem wydała debiutancki album studyjny pt. Kayah, jednak dopiero kolejna płyta wydana w 1995 roku, "Kamień", przyniosła jej rozpoznawalność i rozgłos. Album zdobył status złotej płyty i zapewnił piosenkarce Fryderyka w kategorii Wokalistka Roku. Do najbardziej znanych hitów Kayah należą: "śpij kochanie śpij", "Po co" oraz utwór nagrany w duecie z Grzegorzem Hyżym "Podatek od miłości", która promowała film o tym samym tytule, a także piosenka "Ramię w ramię", którą artystka wykonuje z Viki Gabor.

Obecnie Kayah jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, a oprócz śpiewania zajmuje się także pisaniem tekstów oraz produkcją muzyczną. W 2001 roku Kayah założyła własną wytwórnię płytową oraz agencję koncertową Kayax.

Zobacz też:

Kayah jednak nie rozstała się z partnerem. Uciekła z nim w tropiki!

Kayah kończy pracę w Meloradio. Koniec jej audycji

Te gwiazdy zrobiły sobie nosy: Maffashion, Kayah, Qczaj

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah | TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy