Reklama
Reklama

Kate i William wpadną z wizytą do Meghan i Harry’ego? Nic z tych rzeczy! Oto powód!

Kate i William w grudniu odwiedzą Stany Zjednoczone, gdzie od prawie dwóch lat mieszka książę Harry ze swoją żoną Meghan Markle oraz dziećmi. Jednak w planach nie ma choćby krótkiego spotkania braci. Dlaczego?

Książę Harry ponad dwa lata temu odłączył się od rodziny królewskiej, do czego namówiła go żona, Meghan Markle. Aktorce nie podobała się bowiem etykieta na dworze królewskim, dodatkowo pozostali członkowie rodziny królewskiej byli do niej niezbyt pozytywnie nastawieni.

To działanie miało jednak swoje konsekwencje - Sussexowie zostali odcięci od  finansów, na dodatek między Harrym a Williamem rozgorzał konflikt. Starszy z braci nie mógł bowiem wybaczyć młodszemu, że sprzeciwia się własnej rodzinie.

Reklama

Kate i William nie odwiedzą Meghan i Harry'ego. Oto powód!

Po śmierci królowej Elżbiety II można było odnieść wrażenie, że stosunki między nimi się ociepliły i bracia znów są sobie bliscy. Widocznie jednak nie na tyle, by Kate z Williamem, będąc w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkają Harry i Meghan, wpadli do nich w odwiedziny.

Książę William przekazał informację o wyjeździe do USA w nagraniu wideo, zdradzając, że lecą do Bostonu, by wziąć udział w ceremonii wręczenia nagród Earthshot dla pionierów ochrony środowiska, która odbędzie się 2 grudnia.

Obecnie Kate i William odpoczywają od obowiązków książęcych, Meghan i Harry z kolei krótko po pogrzebie królowej mieli wrócić do Stanów Zjednoczonych, gdzie zostawili swoje dzieci pod opieką niań.

Wiele osób spodziewało się, że być może wyjazd do Stanów będzie okazją do spotkania się braci na gruncie prywatnym. Niestety, nic takiego nie ma w planach. Kate i William jadą jedynie wypełnić swój obowiązek, a w planie ich wizyty nie ma miejsce na odwiedzenie Meghan, Harry’ego i ich dzieci, których nie widzieli tyle czasu.

Myślicie, że William nadal nie może wybaczyć Harry’emu odłączenia się od rodziny królewskiej i słynnego wywiadu u Oprah Winfrey, w którym Meghan obsmarowała Windsorów?

Zobacz też:

Książę Harry chce wydać wspomnienia. To koniec pojednania?

Harry i Meghan wrócili do Stanów. Udało im się dogadać z Karolem?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton | Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy