Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kate i William razem! Tak dementują plotki o wielkim kryzysie w małżeństwie?

Ostatnio spekuluje się na temat poważnego kryzysu, który ponoć trawi małżeństwo Kate i Williama. Ostatnio małżonkowie pojawili się razem publicznie. Na zdjęciach widać, że dzieje się między nimi coś niepokojącego?

Plotki o kryzysie w małżeństwie książęcej pary pojawiają się od około dwóch lat. Ucichły, gdy oficjalnie ogłoszono, że Kate spodziewa się dziecka. Louis przyszedł na świat w kwietniu zeszłego roku. Kilka miesięcy później znów zaczęto spekulować o kondycji związku Williama i jego żony. 

Reklama

A wszystko zaczęło się w momencie, kiedy w prasie pojawiły się doniesienia na temat rzekomego romansu księcia. Ponoć William miał za bardzo zbliżyć się do wieloletniej przyjaciółki ukochanej, Rose Hanbury. Pisano, że Kate dowiedziała się, jak się sprawy mają, i stanowczo zażądała, by mąż wykluczył Rose z elitarnej brytyjskiej socjety. 

Rzecz miała być na tyle poważna, że w grę wszedł nawet rozwód! 

"Książę William i Kate rozmawiają już z prawnikami, ponieważ ich małżeństwo rozpadło się po skandalicznych plotkach o romansie. Kate jest upokorzona doniesieniami o romansie Williama, który zdradzał ją pod jej nosem i nie ma zamiaru udawać, że nic się nie stało. Ktoś doniósł jej, że William od lat torował Rose drogę w towarzystwie i mówił znajomym, że jest tą, która wywinęła się z małżeństwa z nim. Książę i księżna zatrudnili pełnomocników, którzy rozmawiają o pieniądzach i opiece nad dziećmi" - pisał "Globe". 

Czy rzeczywiście jest między nimi aż tak źle? Trudno powiedzieć. Najnowsze zdjęcia pary można odczytywać jako próbę zdementowania spekulacji na temat małżeńskiego kryzysu. 

Kate i William pojawili się razem na otwarciu majowych regat w Londynie. Wyglądali na zrelaksowanych i szczęśliwych. Księżna często zerkała na męża z uśmiechem na twarzy. 

Przy okazji dziennikarze zapytali księcia o narodziny pierwszego bratanka - syna Meghan i Harry'ego. "Jesteśmy bardzo podekscytowani i czekamy, aż za kilka dni go zobaczymy (...). Jestem szczęśliwy, że mogę powitać brata w gronie rodzicielstwa pozbawionego snu" - zażartował William.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje