Reklama

Reklama

Reklama

Kate i William naprawdę zmagają się z kryzysem małżeńskim? Najnowsze doniesienia

Co chwilę media zalewa fala niepokojących spekulacji na temat małżeństwa Kate (37 l.) i Williama (36 l.). Teraz postanowiono sięgnąć do przeszłości. Dziennikarze wypominają księciu rzekomy romans sprzed lat...

Zagęszcza się atmosfera wokół małżeństwa Kate i Williama. Zagraniczna prasa jest coraz bardziej śmielsza w swoich spekulacjach. Najpierw rozpisywano się o rzekomej zdradzie, jakiej miał dopuścić się książę. Jego kochanką była podobno przyjaciółka księżnej, Rose Hanbury. 

Z medialnych doniesień wynika, że Kate dowiedziała się o bliskiej relacji męża i koleżanki. Jak zareagowała? Ponoć zażądała od Williama, by wykluczył Rose z brytyjskiej socjety. Ten zrobił to, lecz niewiele to poprawiło. 

W zeszłym tygodniu informator magazynu "Star" przekonywał, że Kate zabrała dzieci i wyjechała z Pałacu. Miała zatrzymać się u rodziców. Wcześniej mąż oświadczył jej, że jest "trochę nieszczęśliwy" w małżeństwie z nią i że "nie ma już tej iskry". Więcej pisaliśmy na ten temat tutaj

Reklama

Media drążą temat. Według serwisu "Hello" Kate rzeczywiście wyjechała, lecz nie do rodziców, a do posiadłości na wsi. Dowód? Jeden z mieszkańców zobaczył w okolicach Norfolk księcia Louisa z nianią. 

Ponoć sama królowa włączyła się w próbę zażegnania małżeńskiego kryzysu. "Express" twierdzi, że jest gorącą zwolenniczką związku Kate i Williama i ani myśli pozwolić im na rozwód. 

Tymczasem w prasie pojawiły się kolejne szokujące wieści. Dziennikarze "Expressu" postanowili sięgnąć pamięcią do przeszłości i teraz rozpisują się o rzekomym dawnym romansie Williama i... siostrzenicy jego macochy, księżnej Kamili. Ponoć książę był bardzo zakochany w o osiem lat od siebie starszej Emmie Parker-Bowles.  

"Patrzył z miłością na Emmę, a ona wsłuchiwała się w każde jego słowo. Czasami patrzył na nią z takim uwielbieniem, że to było nieco żenujące. Wyglądał jak młody mężczyzna, który się zakochuje" - czytamy. 

Takie rewelacje zagranicznej prasy raczej nie pomogą Kate i Williamowi...

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy